Лекція Public Science «Генетично модифіковані організми: науковий погляд»

На четвертому заході Public Science наважаться поговорити на одну з найбільш суперечливих і популярних тем сучасної науки та повсякденного побуту – тему ГМО. Ця загадкова абревіатура настільки міцно засіла в нашому житті, що її просто перестали помічати. На продуктах написано, що вони без ГМО і ви споживаєте їх зі спокійною душею.

Але чи дійсно страшні ці ГМО? Що це таке? Звідки вони взялися і куди поділися, якщо більшість продуктів саме без них? Що буде з нами якщо їх з'їсти / випити?

На ці та багато інших питань будуть дивитися з двох полярних точок зору, і намагатися дати на них відповіді мовою науки.

Наукові факти без емоцій надаватиме один з співзасновників проекту Public Science, лікар-імунолог – Андрій Рибаков. У ролі представника від генетики виступить науковий співробітник інституту геронтології Олександр Коляда.

Розглядатимуть такі питання:

- що таке ГМО, хто їх придумав, з якою метою і коли;

- якою є справжня роль ГМО в нашому житті;

- чи варто їх боятися і якщо так, то в яких випадках;

- з якої причини на всіх продуктах вказано про відсутність ГМО;

- обговорять основні тези як противників, так і прихильників ГМО мовою наукових фактів;

- розберуть приклади наукових побоювань, що не виправдали себе, а також легковажності, що мала наслідки.

Вартість: 120 грн (умови простору включені).

Ви можете придбати квиток на подію онлайн.

Увага! Є 10 квитків за 80 грн для студентів, поспішайте придбати. Але на місці маєте пред'явити ваші студентські квитки.

Зареєструватися.

Місце: Креативний простір «Часопис» (вул. Льва Толстого, 3), Лектори: Коляда Олександр, Вартість: 120 грн, Організатори: Public Science

Реклама:

Головне сьогодні