Кінопоказ: «Free Entry» – фільм про Sziget та молодість

Вже зовсім скоро відбудеться один з найважливіших музичних фестивалів старого світу – феноменальний острів свободи Sziget Festival Official. Всім, хто був хоч раз, хто не пропускає жодного, чи планує потрапити цього року – #KyivMusicFilm пропонує до перегляду єдину стрічку, якій офіційно вдалось зафільмувати острів свободи – «Free Entry» угорської режисерки Yvonne Kerékgyártó.

Повнометражна художня стрічка «Вхід вільний» – це те, що ви завжди хотіли зробити, але боялись. Це те, як «відірватись на повну» в останні дні перед повноліттям. Як викреслити одразу декілька пунктів зі списку «зробити хоча б раз у житті». Як нелегально побувати на «Сігеті», потусити на бекстейджі, прокинутися під відкритим небом та співати що є сили улюблену пісню – все те, що асоціюється з кожним, хто хоч раз переходив міст на острів Обудай.

«Освіжаюча, скромна та щира розповідь, що наближає до повноліття та відображає підліткові роки кожного з нас. Музичний фестиваль, де деталі життя танцюють в ритм з музикою та де погляд режисера проходить через багато труднощів для того, щоб досягти особливої точки» – саме з такими словами нагороджували «Вхід вільний» на міжнародному кінофестивалі в Угорщині Cinema City.

Стрічка демонструватиметься угорською мовою з українськими та англійськими субтитрами.

Синопсис:

Фільм фокусується на стосунках між двома дівчатами, у кожної з яких своя роль: Ві – яскрава екстравертка, яка постійно знаходиться в центрі уваги, Бетті – навпаки, відчуває себе безпечніше за спиною подруги, але, насправді, всі пригоди трапляються саме завдяки ній. Бетті та Ві обом по 16. Вони на порозі дорослості. Дівчата хочуть відриватися на вечірках та перейти всі межі за одну ніч. «Вхід вільний» спостерігає саме той день, коли вони роблять свої перші кроки назустріч незалежності. Бетті та Ві починають свою подорож без батьківської згоди та грошей і Бетті приходить скажена ідея: вони підуть до гарненького наркоторговця купити травки, яку потім вони будуть продавати на фестивалі.

Купити квитки.

Місце: Кінотеатр «Кінопанорама» (вул. Шота Руставелі, 19), Вартість: 50 грн, Організатори: KyivMusicFilm

Реклама:

Головне сьогодні