Концерт Ghostpoet

Актуальний і самобутній британець Ghostpoet уперше виступить в Україні 24 вересня о 20:00 в клубі Sentrum у рамках серії вечірок нової британської музики Selector Live.

Британський вокаліст із глибоким басовитим голосом Обаро Еджіміве, відомий під псевдонімом Ghostpoet, підкорив слухачів і критиків у 2011 році дебютним альбомом «Peanut Butter Blues & Melancholy Jam». Остаточний успіх Обаро забезпечили виступи на передових фестивалях світу таких, як Glastonbury, Sónar, Latitude, Bestival, і номінація на головну незалежну премію Великої Британії – Mercury Prize.

ВІДЕО ДНЯ

«У британській електронній музиці одиниці оповідачів звертаються до емоцій і спогадів так, як лондонський експерименталіст Ghostpoet», – пише NME, охрестивши його перші альбоми культовими.У березні 2015 року Ghostpoet випустив третій альбом «Shedding Skin». The Guardian побачив у ньому вплив Radiohead. Журнал Clash назвав альбом «зрілою і обнадійливою відповіддю на наш смутний час», а The Telegraph вважає, що цього разу в Еджіміве ще більше шансів отримати Mercury Prize.

Музика Обаро – це суміш розслабленої екзистенційної лірики, елементів spoken word, приправлених тріп-хопом, дабом, дабстепом та інді-попом.

Вартість: 250–500 грн.

Купити квиток.

Місце: Sentrum (вул. Шота Руставелі, 11), Вартість: 250–500 грн

Реклама:

Головне сьогодні