Різдвяний джазовий концерт «Winter Wonderland»

15 січня завітайте на «Winter Wonderland» — різдвяний джаз у Caribbean Club. Це абсолютно нова концертна програма, що підготовлена спеціально для новорічного та різдвяного періоду. Її мета не тільки познайомити слухачів із традиційними джазовими композиціями, але підтримати святковий настрій.

Концерт однойменний до надзвичайно популярної пісні 1934 року, яку із задоволенням виконували легендарні джазові співаки – Бінг Кросбі (Bing Crosby), Енді Уільямс (Andy Williams), Френк Сінатра (Frank Sinatra). Ця композиція наживо пролунає на концерті разом з іншими піснями 30–50 років, як популярними, так і рідкісними.

На концерті будуть загадки навіть для справжніх знавців джазової музики. Адже артисти вигадали авторське аранжування, яке не дасть вгадати мелодію з перших акордів. Спеціальні «обманки» на початку кожної пісні додадуть елемент гри та цікавості.

Авторами та виконавцями концерту «Winter Wonderland» є:

- Надія Ніколаєва — вокал;- Ілья Єрєсько — клавіші, вокал;- Сергій Варпу — гітара;- Іван Литвинов — бас;- Денис Боєв — скрипка;- Роман Гуменюк — барабани.

Приємною несподіванкою буде і те, що насправді на цьому концерті всі музиканти будуть співать та підспівувати.

Вартість: 80–380 грн.

Контакти: +380 (67) 224 41 11.

Детальніше на сайті.

Матеріал розміщено на правах реклами

Місце: Caribbean Club (вул. Симона Петлюри, 4), Вартість: 80–380 грн, Організатори: Caribbean Club

Реклама:

Головне сьогодні