Кінопоказ «Бранці»

18 лютого відбудеться київська прем'єра документального детективу Володимира Тихого та творчого об’єднання Вавилон’13 «Бранці». Прем'єра приурочена до річниці лютневих подій 2014 року. Після показу відбудеться обговорення фільму за участі:- режисера Володимира Тихого;- героя фільму Сашка Клочка;- героя фільму Івана Бубенчика;- продюсера Марка Супруна;- продюсера Ігоря Савиченка. Модератор – журналіст Андрій Куликов.

Київ, Україна. 20 лютого 2014 року підрозділи сил спеціального призначення відкрили вогонь по протестувальникам, вбивши понад 50 осіб та поранивши понад 200. Хаос, що наступив в рядах правоохоронних органів у поєднанні зі страхом протестувальників бути репресованими призвів до офіційного «відбілювання» вже і без того складного злочину. На сьогоднішній день жодну справу не доведено до суду. Революція Гідності лишається не завершеною.

Під час заворушень, Олександр Клочко (Сашко), студент факультету біології, притиснув до стіни військовослужбовця внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ у коридорі Жовтневого палацу за декілька кроків від снайперського вогню. Солдат подібний до Сашка, трохи більше двадцяти років, брудний та весь у сажі від палаючого Майдану, він виснажений майже до смерті та розгублений. Сашко переконує його скласти зброю і бере в полон. В той момент він розуміє абсурдність жахіття, що навколо нього. Цей солдат стає метафізичним відображенням Сашка з іншої сторони барикад. Кілька місяців потому Сашко, який допомагав переносити поранених та вбитих з Інститутської, розпочинає власні пошуки содата.

Через анексію Криму і вторгнення російського спецназу на територію східної України Сашко змушений шукати бранця в зоні конфлікту, або іншими словами АТО (Антитерористична операція). Там він зустрічає Івана Бубенчика, українського бійця-добровольця та товариша-активіста з часів Майдану, що приховує таємницю, яка може розпалити революцію або підірвати режим крихкого перемир’я.

Вартість: перші 100 квитків – 65 грн, решта – 86 грн, день події – 100 грн.

Купити квитки.

Фейсбук-сторінка події.

Місце: Кінотеатр «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26), Вартість: 65–100 грн, Організатори: 86Prokat

Реклама:

Головне сьогодні