Лекторій Brainy: «XXI століття, нейронаука, свідомість, свобода волі»

Вже декілька століть вчені – філософи, психологи та нейрофізіологи – намагаються пояснити феномен свідомості. Дехто прийшов до висновків, що свідомість неможливо вивчати, а дехто взагалі вважає, що свідомості не існує. Проблема свідомості поряд з проблемою свободи волі є одним з найскладніших питань сучасної нейрофізіології та філософії.

В рамках Brainy – лекторію з нейронаук – провідні українські вчені та спеціалісти з нейронаук доступною мовою пояснюють, як працює найдивовижніший та найзагадковіший орган людини – мозок.

ВІДЕО ДНЯ

Ключові питання лекції:

Що відомо сьогодні про свідомість?

Чи можна досліджувати свідомість?

Що означає бути свідомим?

Чи мають свідомість тварини?

Чи справді свідомість – це ілюзія, сформована роботою нашого мозку?

Чи існує свобода волі?

Ці та багато інших питань на нашій наступній лекції 28 березня розкриє Олег Олександрович Кришталь, доктор біологічних наук, академік НАН України, член-кореспондент РАН, член Європейської академії, лауреат Державної премії СРСР і України в галузі науки і техніки, директор Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця, НАН України, один з найбільш цитованих українських вчених у світі.

Вартість: 120 грн (умови простору включені). Для студентів – 80 грн, необхідна попередня реєстрація (вкажіть тип оплати «готівкою» та придбайте квиток на місці після пред'явлення студентського).

Попередня реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена.

Матеріал розміщено на правах реклами

Місце: Креативний простір «Часопис» (вул. Льва Толстого, 3), Вартість: 80–120 грн, Організатори: Креативний простір «Часопис»

Реклама:

Головне сьогодні