Французька весна: концерт «Віват, Оффенбах!»

22 квітня в Національному академічному театрі оперети виконають твори видатного композитора Жака Оффенбаха під керівництвом відомого французького диригента. Міжнародний проект «Віват, Оффенбах!», присвячений творчості найвідомішого автора оперет Жака Оффенбаха, відбудеться в рамках «Французької весни в Україні».

Під час концерту популярні твори всесвітньовідомого композитора прозвучать у виконанні солістів та оркестру Національного театру оперети під керівництвом відомого французького диригента Філіппа Уї.

«Такі масштабні міжнародні проекти – це велике свято для поціновувачів мистецтва і для самих музикантів. Але, разом з тим, це величезний досвід та прекрасна виконавськая школа для артистів. Сподіваюсь, що подібні спільні проекти стануть постійною практикою в нашому театрі і глядачі зможуть побачити на нашій сцені багатьох артистів світового рівня», – зазначає директор Національного театру оперети Богдан Струтинський.

«Свого часу Оффенбаха називали "Моцартом Єлісейських полей". Його музика продовжує зачаровувати публіку і сьогодні. Оперети Оффенбаха майорять на афішах театрів усього світу, проте в Україні вони виконуються не так часто. Концерт "Віват, Оффенбах!" прагне виправити цю несправедливість. Солісти та музиканти Національного театру оперети виконають найбільш блискучі уривки під керівництвом вимогливого Філіпа Уї», - зазначає Виконавчий директор Французького Інституту в Україні, Аташе з питань культури Матьє Арден.

В програмі концерту – уривки з популярних оперет «Орфей у пеклі», «Прекрасна Єлена», «Паризьке життя» та з його загадкової опери «Казки Гофмана». Виконання деяких творів буде музичними прем’єрами театру. Проект відрізняється особливим масштабом, адже до виконання, окрім хору та оркестру, залучені 22 солісти Національної оперети. Всі твори будуть виконуватись мовою оригіналу.

Купити квитки.

Місце: Київський національний академічний театр оперети (вул. Червоноармійська, 53/3), Вартість: 60–250 грн, Організатори: Французький інститут в Україні

Реклама:

Головне сьогодні