Дискусія «Права жінок: незавершена справа. Хто і як сьогодні говорить про фемінізм в Україні?» у рамках презентації книжки Гілларі Клінтон «Важкі рішення»

Книгарня «Є» та видавництво «Наш формат» запрошують на презентацію книжки Гілларі Клінтон «Важкі рішення» та дискусію на тему «Права жінок: незавершена справа. Хто і як сьогодні говорить про фемінізм в Україні?» за участю Ірини Славінської та Віри Балдинюк. Модераторка – Катерина Аврамчук.

Книжка «Важкі рішення» – відверті спогади Клінтон про свою роботу на посаді керівника Держдепартаменту, який відповідає за один з основних напрямків діяльності Адміністрації президента – зовнішню політику. У своїй книзі Держсекретар постає перед нами і як сильна жінка-політик, і як любляча донька, дружина та матір. Клінтон довелося працювати в непрості часи, які вимагали важких рішень. Саме про ці рішення вона відверто розповідає у своїх мемуарах.

ВІДЕО ДНЯ

Ця книжка – для якнайширшого кола читачів, яким цікава історія, політика та життя видатних людей. Вона розповідає про те, що відбувалося за «зачиненими дверима»: проливає світло на війну в Афганістані та злісну проблему США – Сирію; показує, як Америка змогла вийти зі скандалу з WikiLeaks, не втративши обличчя; укотре порушує такі важливі питання, як проблема зміни клімату та порушення прав людини.

Вихід українською та презентація книги є черговим добрим приводом поговорити про права жінок в Україні, про проблеми, які стоять на шляху розбудови громадянського суспільства; про те, які виклики стоять перед сучасними жінками в Україні; чому права жінок – досі незавершена справа; зрештою, про те, як правильно приймати важкі рішення.

Місце: Книгарня «Є» на «Золотих воротах» (вул. Лисенка, 3), Лектори: Славінська Ірина , Балдинюк Віра, Безкоштовно, Організатори: Книгарня «Є»

Реклама:

Головне сьогодні