Форум нової освіти

З 1 по 5 червня в Мистецькому Арсеналі діятиме другий освітній фестиваль Арсенал Ідей. У його рамках відбудеться Форум нової освіти, мета якого – дати дітям можливість висловити свої думки щодо реформування, вдосконалення, осучаснення системи шкільної освіти України.

Наразі українська система шкільної освіти не достатньо динамічно і гнучко сприймає нові тенденції і практики, що не дозволяє їй функціонувати максимально ефективно. Хоча в середині шкільної системи існують унікальні ініціативи, спрямовані на розвиток дітей.

ВІДЕО ДНЯ

В Україні більш активно розвивається сектор позашкільної освіти, який, через суттєву невідповідність середньої шкільної освіти викликам сучасного світу, займає дедалі важливішу роль у розвитку дітей та підлітків. У певному сенсі, викладачі, які працюють поза межами школи, мають більші можливості щодо вибору матеріалу і методик, ширше поле для експерименту, ближчу комунікацію з батьками та більш вдячну аудиторію дітей — тих, чиї батьки прагнуть для них глибшого розвитку, адже батьки так само є важливими учасники навчального процесу.

Саме тому аудиторією форуму стануть не лише експерти, фахівці та викладачі різних сфер позашкільної освіти, але й вчителі загальноосвітніх шкіл (державних і приватних), а також батьки.

Форум дозволить почути думки, зв’ясувати інтелектуальні та емоційні потреби дітей, разом з ними та представниками експерного середовища обговорити нові можливості, які існують у шкільній та позашкільній освітній системах, та можуть використовуватися вже сьогодні.

Також одним із завдань форуму є формування та подальше втілення спільно зі школами, освітнім та культурним сектором інноваційних проектів, що сприятимуть наближенню дітей до культурного простору, підвищенню інтересу до мистецтва та музейної сфери.

Програма форуму складатиметься з п’яти тематичних секцій:

Моє право на майбутнє.

Я і мистецтво

Я і філософія.

Я і наука.

Нові можливості.

Одним з хедлайнерів Форуму нової освіта та її секції «Я і Філософія» стане президент МО «Філософія для дітей країн Азії та Океанії», співзасновник Корейської академії навчання філософії в школі, експерт ЮНЕСКО, провідний експерт з методики «Філософія для дітей» у Азійсько-тихоокеанському регіоні професор Джінван Парк, який 3 червня прочитає лекцію «Чому потрібна філософія у ХХІ ст?».

Детальніше про подію на сайті.

Місце: Мистецький Арсенал (вул. Лаврська, 10-12), Вартість: 30 грн, Організатори: Мистецький Арсенал

Реклама:

Головне сьогодні