Арт-фестиваль «Трикутник»

«Трикутник» – арт-фестиваль, який 2–3 липня вже вчетверте відбудеться в с. Воскресінці, що поблизу м. Коломиї Івано-Франківської обл. Він не лише поєднує найрізноманітніші види мистецтва – музику, літературу, кіно, театр, фото, живопис, хендмейд та багато інших, – а й відкриває можливість навчитись чогось нового та долучитись до створення прекрасного усім бажаючим.

Місце проведення фестивалю з чарівними краєвидами всіляко сприятиме хорошому настрою: ліс, змійка річки внизу, обриси Карпат вдалині та чарівна панорама міста як на долоні не залишать байдужими нікого і подарують море натхнення та фантастичних фото на згадку.

На музичній сцені виступатимуть команди з різних міст України:

- «Без обмежень» (Київ-Мукачеве);- «Vivienne Mort» (Київ);- «Vася Club & Олег Універсал» (Київ);- «Оркестр Че» (Харків);- «Ніагара» (Львів);- «Maut» (Івано-Франківськ);- «Piano» (Львів);- «Semmar» (Київ);- «Рай Із Твоїх Снів» (Львів);- «Black Balloon» (Київ);- «Forgotten Lizzard» (Дніпропетровськ);- «Пестициди» (Чернівці);- «Мрія Життя» (Ніжин);- «Марі Кюрі» (Чернівці);- «Say It Loud» (Львів);- «The B-Sides» (Чернівці);- «Монополія» (Чернівці) та багато інших – які подарують можливість насолодитись хорошою музикою, натанцюватись донесхочу та отримати потужний заряд позитиву на цілий рік.

Літературна сцена відкриє чарівний світ поезії та познайомить з творчістю таких сучасних авторів як Тарас Прохасько, Павло Коробчук, Остап Сливинський, Христя Венгринюк, Таня-Марія Литвинюк, Михайло Жаржайло, Заза Пауалішвілі, Олена Герасим’юк, Андрій Тужиков, Остап Микитюк, Максим Дупешко, Анна Ютченко, Діана Будкевич, Іолана Тимочко, Мілена Вітровська, Вікторія Дикобраз, Ростислав Кузик та інші, а також літературної студії «ЛяПіЧ». Окрім того, літературна частина фестивальної програми щодня завершуватиметься театральними виставами у виконанні молодих неформальних театрів «Склад 2'0» та «Пан Коцик».

Цьогоріч на фестивалі як окремий мистецький напрямок вперше буде представлене кіно – короткометражне, документальне та арт-хаус від молодих, але талановитих українських режисерів (Олександра Ратія, Марії Пономарьової, Павла Даниленка, Новруза Хікмета, Жанни Озірної, Валерії Сочивець, Яни Антонець, Філіпа Сотниченка, Валерії Кальченко, Ореста Смілянця).

Арт-майданчик поєднуватиме найрізноманітніші види візуального мистецтва: гончарство, різьбу по дереву, ліплення з полімерної глини, виготовлення ловців снів, свічок, м’яких іграшок та різноманітних прикрас. Окрім виставки-ярмарку, на «Трикутнику» буде діяти майстерня рукоділля, художня виставка, фотосушка, а для поціновувачів орієнталістики ми приготували цілий острівок східної культури.

На локації арт-фестивалю для гостей функціонуватимуть готель «100500 зірок», тобто наметове містечко, та паркінг, а для маленьких відвідувачів – дитячий майданчик.

Ідеєю «Трикутника» є популяризація сучасного мистецтва та його ролі в наш час.

Вартість: на один день фестивалю – 80 грн, на два дні – 150 грн.

Купити квитки.

Місце: с. Воскресінці (), Вартість: 80–150 грн

Реклама:

Головне сьогодні