Кінопоказ: «Український експеримент»

1 вересня в український прокат виходить кіноальманах «Український експеримент» від першої вітчизняної компанії-дистриб'ютора креативної документалістики 86Prokat. Прем'єра альманаху пройде у столичному кінотеатрі «Жовтень» 1 вересня о 19:00 за участі режисерів Ель Парвулеско та Макса Лижова.

«Український експеримент» – альманах коротокометражних експериментальних фільмів молодих українських режисерів. Це п’ять документальних історій стосунків між людиною та сучасними містами, серед яких Київ, Лісабон, Лос-Анжелес, Піски та Бровари.

Купити квитки.

Програма:

Дивокрайреж. Наташа Машарова, Анатолій УльяновСША, 2015, 25’, приз глядацьких симпатій національного конкурсу документального кіно фестивалю «86» «Пальма Півночі» 2016.

Сполучені Штати Америки – справжня казка. Голлівуд, лімузини, відомі актори, Бродвей. Здається, тут кожного чекає карколомна кар’єра. Серед них – безліч українських емігрантів, які теж шукають нове життя у казці. У Дивокраї.

Цвєтаєвої і Маяковського реж. Поліна МошенськаУкраїна, 2016, 27′, Гран-Прі «Пальми Півночі»

Яка відстань між Цвєтаєвою та Маяковським? Київська Троєщина знає усі цеглинки від незграбного 1918 й до 2016. Поетична оповідь дивних стосунків – вулиці та проспекту, кінематографу та людини.

Перемир'яреж. Валерій ПузікУкраїна, 2015, 11’, спеціальна відзнака «Пальми Півночі»

15 лютого 2015 року – день перемир’я. Ніякої стрілянини, тільки затишок та спокій. Довіра, надія, любов. Політики домовились. «Про що?» – питає гуркіт градів у Пісках. «Про що?» – питають ненаситні кулеметні черги.

70 вулицьреж. Макс ЛижовБровари, 7’, учасник MyStreetFilmsUkraine, учасник національного конкурсу ОМКФ 2016

Декомунізація йде містами та селами, вулицями та проспектами, будинками та квартирами. Та чи здатен статичний процес зміни табличок декомунізувати піонерів, комсомольців, партійних діячів чи комуністів? Адже у Броварах кожен третій ще живе в Радянському Союзі. Та чи лише у Броварах?

Рожева мапареж. Ель Парвулеско

«Рожева мапа» – один із найамбітніших проектів в історії колоніальних воєн. А також назва майбутньої кав’ярні мого випадкового гіда у столиці однієї колишньої імперії. Чи було це місто колись моїм? Я вже не пам’ятаю. Можливо, це місто Улісса.

Більше інформації на фейсбук-сторінці.

Місце: Кінотеатр «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26), Вартість: 60 грн, Організатори: 86Prokat

Реклама:

Головне сьогодні