Public Talk «Радянська людина. Що це?»

«Совок», «радянська людина», «радянське життя». Найчастіше ці вирази використовують для характеристики якоїсь «відсталості» або «ущербності». Чому люди роблять такі висновки і яка природа таких характеристик?

Протягом усієї історії радянська влада намагалася «знищити стару» та «створити нову» людину. Насильно, безцеремонно, знищуючи всіх, хто якось був проти. В результаті є три покоління «радянських людей», яких щось об'єднує. Але що саме і чому? Мабуть, не тільки причетність до географічного і політичного суб'єкту, який вже не існує 25 років, оскільки «совками» називають і молодих, які не застали радянську владу.

ВІДЕО ДНЯ

На зустрічі спробують відповісти на питання: що таке «радянська людина», у чому її особливість (у способі життя, рівні культури, соціальній поведінці або звичках), у чому секрет живучості цього соціального феномена, і чи існує «радянська людина» взагалі або це просто новий історичний міф?

Обов'язкова реєстрація.

Вартість: онлайн – 150 грн, у день події – 200 грн.

Фейсбук-сторінка події.

Місце: MediaHub (вул. Суворова, 4/6), Лектори: Стяжкіна Олена , Головаха Євген, Вартість: 150–200 грн, Організатори: Вільна Академія Змін

Реклама:

Головне сьогодні