Відкрита зустріч із військовими фотографами Ману Брабо і Нікласом Мельтіо

23 квітня о 16:00 у Школі Bird in Flight відбудеться відкрита зустріч із військовими фотографами Ману Брабо і Нікласом Мельтіо. На зустрічі фотожурналісти покажуть свої роботи, зокрема недавні знімки з Донбасу, розкажуть про індивідуальні підходи в освітленні конфліктів і про сучасні стандарти фотожурналістики на війні.

Іспанський фотограф Ману Брабо відомий своїми жорсткими репортажами з гарячих точок. Брабо висвітлював конфлікт на Донбасі для The New York Times, а до цього знімав катастрофи і війни в Гондурасі, Гаїті, Болівії, Косово і на Близькому Сході. Навесні 2011 року в Лівії він провів півтора місяці в полоні. У 2013-му - отримав Пулітцерівську премію за фотографії з війни в Сирії.

Ніклас Мельтіо – фотожурналіст-фрілансер з Фінляндії. Знімав війни в Афганістані, Лівії та Сирії, післявоєнні події в Іраку, голод в Сомаліленд, холеру на Гаїті і протести в Каїрі. У 2011 році він опублікував свою першу книгу «Вулиця за вулицею, будинок за будинком» з фотографіями битви при Дафнії в Місраті (Лівія).

Вхід вільний.

Реєстрація обов'язкова. Кількість місць обмежена.

Місце: Lightfield.Productions (вул. Польова, 21), Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні