Британцям покажуть їжака на інвалідному візку і черепаху на милицях

9
15 листопада 2007
Бультер'єр Браян на інвалідному візку
Черепаха Тім на милицях
Їжачок Пег на інвалідному візку
Слимак Спад на інвалідному візку
Безнога такса Флеш
Богомол Слім з палицею

Британські мультиплікатори вирішили привернути увагу громадськості до людей з обмеженими можливостями.

Компанія Aardman Animations, найбільш відома мультфільмами про Уоллеса і Громіта, представила шість пластилінових персонажів-інвалідів для соціальної реклами, спрямованої на боротьбу з дискримінацією.

Вже на наступному тижні в інтернеті і друкованих виданнях з'явиться бультер'єр в інвалідному візку та інші пластилінові герої кампанії під гаслом "Дивіться на інвалідність інакше".

А з січня рекламні ролики з цими ж персонажами з'являться в ефірі комерційних каналів британського телебачення, повідомляє Бі-Бі-Сі.

Персонажі виліплені з героїв мультсеріалу Creature Comforts. Нові ж ролики будуть називатися Creature Discomforts.

Персонажами роликів стали їжачок Пег, богомол Слім, такса Флеш, черепаха Тім, слимак Спад і бультер'єр Брайан.

Усього знімається чотири анімаційних ролики. Усі персонажі озвучені людьми з обмеженими можливостями.

"Люди з обмеженими можливостями – такі ж, як і ми. Вони теж хочуть жити повноцінним життям, робити елементарні речі – ходити на роботу, їздити в автобусі, купувати одяг, займатися спортом, ходити в паби, подорожувати, дивитися телевізор, нарікати на погоду", - пишуть мультиплікатори на офіційному сайті "Сreature discomforts".

Замовником рекламної кампанії виступила благодійна організація Leonard Cheshire Disability, яка бореться проти дискримінації інвалідів.

Директор Aardman Animations з анімаційних фільмів Стів Хардінг-Хілл сказав, що для всіх працівників компанії нові ролики стали "дивовижним досвідом".

"Узяти реальні голоси і досвід інвалідів і створити анімовані історії - пізнавальні, кумедні і проникливі - це була справа велика, складна, але вона давала відчуття неймовірного задоволення", - каже Хардінг-Хілл.

Фото Telegraph.co.uk