Автор Гаррі Поттера проміняла його на дієту

7
30 листопада 2007

Джоан на своєму сайті повідомила, що збирається створити цілий посібник про дієти, тому що дуже стурбована стандартом худосочної краси, який нав'язується Голлівудом.

42-річна матір трьох дітей вважає, що спільне прагнення "ідеальної фігури" - ситуація нездорова. І не варто рівнятися на знаменитостей таких, як Періс Хілтон, "чиєю головною задачею в цьому світі, здається, є підвищення продажів дорогих сумок і собак розміром з пацюка".

За словами Роулінг, жорстокий режим харчування і зоряний спосіб життя валять моделей з ніг, доводячи до нульового розміру. А також роблять їх "пустоголовими, самозакоханими, чахлими клонами". У свою чергу Джоан заперечує, що сидить на дієтах і коли-небудь, користувалася послугами хірургів.

Після виходу останньої книги про Гаррі Поттера британські журналісти провели порівняльний аналіз фотографій сьогоднішньої Роулінг і Роулінг десятилітньої давнини. І з'ясували, що нинішня виглядає набагато краще, більш доглянута і струнка, і навіть зморшок у неї менше.

 До того ж журнал Harpers Bazaar нещодавно поставив Роулінг на восьме місце в рейтингу "25 самих стильних жінок року", пише "Комсомольська правда в Україні".

"Щоб уникнути непорозумінь хочу уточнити, що я не борюсь з зайвою вагою. А для того щоб виглядати добре, я можу порадити жінкам тільки одне - їжте більше смачних блюд", - пише Роулінг на своєму сайті.

Головне на сайті