Скандальна стриптизерка замінила Періс Хілтон

15
1 лютого 2008
Довгожданна мить...Тепер можна і повальсувати! Тут і далі фото Hans Klaus Techt/EFE
"Аж серце завмирає!"
Вальсують всі!
Діта фон Тіз: "На балконі релаксувати краще".
А можна і фотографам попозувати!
Для "футбольного балету" зробили вийняток: їм дозволили виступати не у довгих вечірніх сукнях
А можна і зовсім екзотично одягнутись!
Хосе Каррерас спочатку співав...Фото Reuters
А потім "зажигав" з дружиною. Фото Фото Hans Klaus Techt/EFE
"Відчайдушна домогосподиня" Тері Хатчер сміялась від душі. Фото Hans Klaus Techt/EFE
Франц Беккенбауер ніжно обнімав дружину... Фото AFP
А російська оперна співачка Анна Нетребко прийшла у чорному. Фото Hans Klaus Techt/EFE

Щорічний знаменитий Оперний Віденський бал - подія, яку чекає, затамувавши подих, еліта з усього світу. Він - найдорожчий і найпрестижніший з усіх, які проводяться у Відні в період бального сезону, що триває протягом січня-лютого. На ньому зустрічаються політики, бізнесмени та діячі культури з усього світу.

Однак цього року подія пройшла з невеличким скандалом. Справа в тому, що головною гостею балу стала ... скандально відома колишня дружина рок-музиканта Мереліна Менсона Діта фон Тіз. І супроводжувала вона на балу його організатора, 75-річного магната Ріхарда Люгнера. Минулого року на балу поряд з магнатом красувалась світська львиця Періс Хітон.

Діта фон Тіз спокійно насолоджується балом.
Фото АР
Сам Люгнер раніше зізнавався, що на присутності Діти фон Тіз на балу наполягла його донька.

52 -ий Оперний бал пройшов під знаком футболу: у цій країні відбудеться чемпіонат з футболу "Євро-2008". Відтак, на розгорнутому перед гостями зеленому "футбольному" полі 22 балеруни показували бій двох команд.

А серед гостей балу були помічені відомі футболісти Франц Беккенбауер, Отто Рехагель.

Має певне відношення до футболу і "найліричніший каталонець у світі" Хосе Карерас, який співав для гостей балу цього року: він є відомим футбольним фаном.

Після виступу Каррераса та танцю 200 пар-дебютантів цього року, більше 5 тисяч гостей балу стали на паркет. Почувши слова "Вальсують всі", пари почали кружляти у танці.

"Нарешті!" - подумала не одна жінка і чоловік в Оперному залі у Відні. Для того, щоб взяти участь у святі необхідно не лише вміти добре танцювати вальс та мати немало грошенят, але й строго дотримуватись прийнятого дрес-коду. Так, дами мають бути одягнути у довгі вечірні сукні, а чоловіки - у фраки. Більше того, носки у чоловіків мають бути шовковими, метелики - білими, а туфлі - лакованими.

Ті, хто бажає провальсувати на одному з віденських балів може вкластить у суму 200 євро на особу. Однак такі розцінки не стосуються Оперного балу. Тут найдешевший квиток коштував 230 євро, а пляшка шампанського - 170 євро, місце в ложі - приблизно 17 000 євро. При цьому, всі квитки на бал були продані!

Жодних бійок, гучних лайок та інших інцидентів під час свята не було. А Діта фон Тіз, задумано спостерігавши за парами на паркеті, злегка попивала шампанське. Вона з задоволенням позувала фотографам, адже знала, всі новини про Віденський бал будуть обов'язково і про неї.

До речі, свій "Віденський бал" є і в Україні. Про те, як вальсували наші політики, бізнесмени та поп-зірки читайте тут:

Як політики танцювали на Віденському балі

Таємниці Віденського балу

Головне на сайті