Проблеми підліткової психології, Шекспір і балет

13
12 лютого 2008

Київ Модерн-Балет і його хореограф Раду Поклітару приготували для киян три своїх спектаклі.

22 лютого на сцені Національної опери будуть бушувати "Сили долі" або "Le Forze del Destino", де головну роль виконує молода оперна співачка Олена Гребенюк. Верді, Пучіні і Сен-Санс зливаються в одне, опера перетікає в балет, а класичні рухи отримують зовсім нову трактову.

 

 

18-19 березня на сцені театру Франка буде панувати мишача гвардія і "Лускунчик".

Серйозне дослідження Гофманом підліткової психології, заховане у форму фантасмагоричної історії,  це те, що надихало авторів нової сценічної версії видатної балетної партитури XIX століття.

 

 

А 23 березня в приміщенні консерваторії будуть вирувати шекспірівські пристрасті. Глядачеві доведеться балансувати на  тонкій грані між епохою Ренесансу і сучасністю.

Адже герої спектаклю "Веронський міф: Шекспірименти" так захопилися репетицією  "Ромео і Джульєтти", що цей сюжет стає частиною їхнього життя.

 

 

Раду Поклітару прославився в нас, коли сім років тому поставив у Національній опері України два спектаклі: "Весна священна" Стравінського і "Картинки з виставки" Мусоргського.

У 2006 році він організував театр "Київ модерн-балет". Родзинка його постановок у тому, що актори не тільки зачаровують своєю пластикою і танцем, але кричать і розмовляють під час балету.