Кейт Уінслет та Мікі Рурк повторили свій тріумф. Фото

7
9 лютого 2009
Кейт Уінслет отримала "золоту маску" за роль колишнього охоронця в нацистській в'язниці, у якого "щось є" з підлітком у стрічці "Читач" (The Reader)
Пенелопу Круз (ліворуч) британська академія кіно і телебачення визнала "кращою актрисою другого плану"
Актора Ноеля Кларка кіноакадемія визнала як "зірку, що сходить"
Мікі Рурк став кращим виконавцем чоловічої ролі
Денні Бойл (в центрі) отримав нагороду як кращий режисер
Щасливі переможці. Міккі Рурк, Пенелопа Круз та Кейт Уінслет

Ця стрічка перемогла в п'яти номінаціях, включаючи приз за кращу режисуру та кращий сценарій.

Таким чином картина британського режисера Денні Бойла стала безумовним тріумфатором церемонії BAFTA, що відбулася в неділю увечері в лондонському театрі "Ковент Гарден".

"Мільйонер з нетрів" - це історія про життя індійського підлітка з бідного району Мумбаї. Стрічка вже одержала безліч міжнародних нагород, включаючи чотири "Золоті глобуси", і є головним фаворитом на "Оскар".

А кращою актрисою 2008 року визнана Кейт Уінслет за роль у фільмі "Читач", кращим актором року - Мікі Рурк за роль у стрічці "Борець".

У номінації краща актриса другого плану нагороду отримала Пенелопа Круз за фільм "Вікі Крістіна Барселона" Вуді Аллена. А перемогу у номінації "кращий актор другого плану" отримав посмертно Хіт Леджер за гру у стрічці "Темний лицар".

Нагороди за кращий дизайн, грим, зачіску та макіяж, а також кращі візуальні ефекти отримала стрічка "Загадкова історія Бенджаміна Баттона".

Нагадаємо, фільм розповідає про американця Бенджаміна, який народився зі всіма ознаками вісімдесятирічного діда, а з кожним роком все молодів, аби через вісімдесят років померти немовлям.

Сімдесяти з чимось річний Бенджамін, якому насправді щось близько десяти, зустрічає блакитнооку дівчинку Дейзі і закохується у неї. Потім вони бачаться кілька разів, але їхньому коханню заважає те, що він надто старий, а вона надто молода, і тільки зрівнявшись у віці, герої можуть бути разом, звісно, до пори до часу.

Основою оповіді у картині є автобіографія Бенджаміна, яку читає у лікарні донька Дейзі. Все це стається у Новому Орлеані напередодні урагану Катріна.

Приз BAFTA за кращі костюми отримав фільм "Герцогиня", кращим фільмом іноземною мовою визнана французька стрічка "Я так давно тебе люблю". Кращий анімаційний фільм - "Волл-і".

Призи BAFTA вручають за два тижні до присудження "Оскара", повідомляє  ВВС.

Нагадаємо, що Кейт Уінслет вже отримала аж два "золоті глобуси", стільки ж нагород отримала стрічка "Борець". У ній головну роль зіграв Мікі Рурк, якого асоціація іноземної преси Голівуду відзначила у номінації "краща чоловіча роль".

За матеріалами ВВС та The Daily Mail, фото The Daily Mail