Українські художники здійснили стрибок у Нью-Йорку

23
2 грудня 2009
Символічний стрибок через Берлінську стіну
"Кличко - теж художник, але малює на мордах," - так висловився колись про Віталія Кличка Ілля Чічкан
"Чого нема, того нема" - нагадує полотно "Мамай", певно апелюючи до падіння Берлінської стіни
Бюст з маскою Ніксона - робота американського фешн-дизайнера Марка Еко. Це данина політичному спадкові президента, який встановив дипломатичні стосунки США з КНР
Путін займається йогою
Художник Алекс Меламіда здійснює стрибок
"Берлін 2008" символізує об'єднане місто, щасливе, як усмішка дитини

На відкритті виставки "Через стіну" художники з України, Китаю, Росії та Сполучених Штатів здійснюють символічний стрибок через Берлінську стіну.

На виставці українське сучасне мистецтво представлено такими роботами, як зображення боксера Віталія Кличка авторства Іллі Чічкана. Це полотно прикрашало український павільйон на Венеціанському бієнналє, тепер воно в нью-йоркській галереї.

Свою роботу "Мамай" представив і кримчанин Антон Скорубський-Кандинський. В цій роботі автор змішує Голівуд з українськими архетипами. Художник емігрував до США 1998 року, але не забуває, звідки він родом.

Ще однією роботою на виставці стала "Йога" Олександр Ройтбурда. На полотні зображено Владіміра Путіна, скрученого у неймовірній йогівській позі. Але його обличчя не виражає жодного дискомфорту.

Юрій Соломко презентував заявлений ним на Гогольфесті жанр накладання людських облич або тіл на усіх різновидів карти - фізичні, політичні, і навіть карти метро.

За матеріалами ВВС