У Єрусалимі зійшов Благодатний Вогонь. Відео

82
3 квітня 2010

Чудо сходження Благодатного вогню відбулося о 14-й годині за місцевим часом у присутності десятків тисяч паломників з усього світу, повідомляє кореспондент УНІАН.

Єрусалимський Патріарх передав Вогонь тим, хто перебував у Храмі, після чого Вогонь за лічені хвилини під загальний тріумф був поширений серед тих, хто чекав на вулиці.

Благодатний Вогонь змогли одержати всі бажаючі - навіть ті, хто не потрапив до Храму Гробу Господнього.

Реклама:

Перші декілька хвилин він не обпікав - люди вмивалися ним, підносили до бороди, волосся - жодного випадку загоряння не було.

Очікується, що о 18.00 делегація Української православної церкви Московського патріархату прибуде з Благодатним вогнем до "Борисполя", звідки його доставлять на Великоднє богослужіння до всіх єпархій України.

Зустріч Благодатного вогню в столиці відбудеться о 19.00 на площі перед Успенським собором Києво-Печерської лаври, де делегацію УПЦ зустріне Митрополит Володимир.

Разом з Благодатним вогнем цього року до Києва прибуде і шанована у всьому світі святиня - Віфлеємська ікона Божої Матері ("Богородиця усміхнена") з печерного храму Різдва Христового у Віфлеємі - місця, де народився Христос.

У день Великодня, 4 квітня, о 16.00 урочистою хресною ходою з Благодатним вогнем святиню перенесуть до місця спорудження Свято-Воскресенського кафедрального собору (Залізничне шосе, 3, станція метро "Либідська").

Благодатний вогонь лише раз на рік нез`ясовним чином спалахує в храмі Гробу Господнього саме напередодні православного Великодня. Перша згадка про це диво відноситься до IV століття нашої ери. Чудо "подається Господом" тільки за молитвами православного священика.

Реклама:

За словами Єрусалимського Патріарха Феофіла, "церемонія є першою благою звісткою про воскресіння Господа нашого Ісуса Христа. Цей досвід аналогічний тому, що людина відчуває, одержуючи Святе Причастя".

Цього року християни всього світу - православні, католики, протестанти - відзначають Великдень в один день - 4 квітня.Реклама: