Американець створює скульптури з паперу

34
3 серпня 2010
Усі фото з сайту jeffnishinaka.com

Його скульптури, виготовлення кожної з яких займає від трьох днів до чотирьох місяців, можуть сягати 6 метрів заввишки. Найменший із сотень його витворів має розмір 20 на 20 сантиметрів, пише The Telegraph.

Середня ціна ж на паперові шедеври, залежно від розміру, варіюється від 1,5 до 25 тисяч доларів.

"Я використовую дуже прості інструменти: пінцет, механічний олівець, зубочистки, художні ножі, матриця для висікання, лекало й невеликий дерев'яний штифт, щоб робити круглі краї", - каже Нішинака.

Завдяки ретельному розташуванню шарів паперу та відповідному освітленню паперові скульптури набувають тривимірності. У своїй роботі Нішинака використовує лише спеціальний безкислотний папір, тож його шедеврам із часом не загрожує пожовтіння.

Фото The Telegraph

"Я починаю з нової ідеї, проводжу своє дослідження, а тоді працюю над чернетковими нарисами. Після того я уточнюю ескіз, а тоді виконую кінцевий малюнок олівцем на кальці у повний розмір скульптури. Кінцевий малюнок стає кресленням для скульптури. Малюнок розділяють на окремі частини та переносять на зворотній бік паперу. Тоді частини вирізають, очищують, надають форми та, врешті, склеюють разом", - розповідає Нішинака.

"Найбільша інсталяція, яку я робив, була для готелю ANA у Токіо. Це було дерево з пташками, трава, риби", - пригадує митець.

За словами Нішинаки, та його робота була приблизно 6 метрів заввишки, 6 завширшки й 3 метри глибиною, та обійшлася замовникам більш ніж у 100 тисяч доларів.

Великим шанувальником творчості Нішинаки є його близький друг, актор Джекі Чан. Він може похвалитися чималою колекцією його скульптур.powered by lun.ua