Сучасні художники почали малювати на iPad

14
6 серпня 2010
Роботи Корлісс Блейклі. Фото з The Telegraph
Роботи Джека Ларсона
Роботи Кевіна Барби
Роботи Есана Аззуза
Роботи Сьюзан Муртау

Девайс прийшовся до смаку деяким художникам, що проміняли свої полотна на 9,7-дюймовий екран, пише The Telegraph. 59-річна Корлісс Блейклі була однією з перших художників, хто розмістив такі картини в інтернеті.

Більшу частину свого життя художниця працювала з олійними фарбами, проте нещодавно відмовилася від них на користь менш традиційного способу виконання. Принти з її робіт нині можна придбати за 350 доларів.

"Це було дуже весело. Я надіслав одне зображення своєму клієнтові, й він подумав, що це олія. Зараз я можу малювати будь-де та будь-коли - iPad дає художнику свободу, це справді нове полотно для художника", - каже Блейклі.

30-річний Джейк Ларсон, який працює техніком в аерокосмічній галузі, здатен "малювати" на своєму iPad по вісім годин на день. Свої ілюстрації він створює лише вказівним пальцем правої руки.

"Багато разів я просто починав малювати, але, оскільки це все цифрове й не перманентне, ви можете швидко стерти або щось додати, і це дозволяє швидше вхоплювати ідеї... Я дійсно відпочиваю. Я зрозумів, що тепер можу виразити себе так, як не вмів з часів коледжу", - зізнається він.

Дизайнер Кевін Барба спершу почав малювати на своєму iPhone, аж потім перейшов на iPad, який він називає своїм "безкінечним стосом паперу".

"Для мене iPad це, значною мірою, створення художніх робіт, якими я одразу можу ділитися з друзями через Twitter, Flickr та Facebook", - каже він.

"Мені до вподоби той факт, що я не мушу розкладати олійні фарби, скипидар тощо, коли користуюся iPad. Я можу використати цей "втрачений час", 15 хвилин тут, 30 хвилин там, що було б неможливо із традиційними засобами. Із iPad зручно подорожувати, і я можу малювати будь-де", - ділиться 50-річна художниця Дебра МакМілліон, яка також продає свої роботи.powered by lun.ua