Кольорові чоловічі колекції від Олени Голець та дуету Соболєва/Вронська

В останній день Українського Тижня Моди свою жіночо-чоловічу колекцію представила дизайнер Олена Голець.

Дизайнер із сезону в сезон демонструє постійність форм і силуетів. Але ця колекція виглядала більш цілісно, ніж декілька попередніх сезонів підряд.

"Я її довго проробляла. А на прохання улюблених клієнток зробила навіть кольорові вечірні сукні", - хизується дизайнер.

Олена використала у своїй життєстверджувальній колекції майже всю кольорову палітру і навіть електрик.

У показі було багато костюмів-дуетів. Креативні речі дизайнерки і досі слабенькі, хоча вона наполегливо просуває їх із сезону в сезон.

ВІДЕО ДНЯ

А от чоловічий піджак від Голець з кожним разом виглядає все краще і краще. Велика заслуга в тому її колеги-італійця, що раніше працював на Brioni, а тепер займається для Олени Голець чоловічою лінією.

Дизайнерка нарешті наважилась привести його на Тиждень Моди.

"Всі спеціалісти, які були ще в Радянському Союзі, виїхали - хто в США, хто в Ізраїль", - жаліється Голець. Тож тепер занадто вибагливій дизайнерці довелося підшукувати собі чоловічого кравця з Європи.

Чоловіча лінія від Голець продовжує працювати на рівні ательє.

Дизайнер зізнається, що їй подобається спілкуватися з чоловіками-клієнтами. "Світ чоловічої моди - це зовсім інший світ", - пояснює Олена. І усміхнено додає: "Чоловіки клієнти, наприклад, ніколи не спізнюються на примірки".

Дизайнери Наталя Соболєва та Людмила Вронська мають дуже своєрідний погляд на те, як має вдягатися мужчина. Але при цьому створили не менш яскраву колекцію, з якої можна навіть виокремити цілком достойні деталі.

Свою колекцію дизайнери вважають елегантною, а власний індивідуальний погляд на чоловічі кардигани і джемпера проголошують іронічністю.

Цього сезону в їх нестандартній колекції було менше трикотажу, на якому спеціалізується дует, і більше текстилю. Від цього колекція лише виграла, ставши більш наповненою.

"Ми вже дуже довго працюємо з трикотажем. І вирішили спробувати попрацювати не лише з в'язаним трикотажем, а й з трикотажними полотнами, з різноманітними тканинами", - розповідають Наталя та Людмила.

"І працювати над цим виявилось цікавіше. А цікавіше - значить і вдаліше!", - підсумовують жінки-дизайнери.

Реклама:

Головне сьогодні