Приміщення журналу "Всесвіт" захоплюють рейдери?

66
27 квітня 2012

Вони вимагали від шеф-редактора Юрія Микитенка звільнення приміщення та зречення своїх прав на нього (приміщення належить ТОВ "Видавничий дім "Всесвіт"" на законних підставах).

Про це повідомив заступник редактора Дмитро Дроздовський.

Дроздовський повідомив, що рейдери погрожували фізичною розправою і силовим методом захоплення приміщення.

"Було викликано міліцію. Але, як сказали рейдери - це нічого не дасть, за цим нападом начебто стоїть регіонал, депутат Харлім", - повідомив Дроздовський.

 

"Приходив якийсь пан Клименко С.Д. із якимись юристами-амбалами, які ломилися в усі кімнати, вибивали двері, прагнули знищити документи і отримати підпис, що приміщення передано їм", - підсумував заступник редактора. 

"Нападники поводилися брутально, свідомо наносили шкоду редакційному майнові, отож не дивно, що в результаті нападу 83-річний шеф-редактор  потрапив  до лікарні", - йдеться у повідомленні Українського центру Міжнародного ПЕН-клубу надісланому у зв’язку з рейдерським захопленням.

"Цей напад не є поодиноким явищем в Україні. Під прицілом опинилася ціла низка осередків українського культурного життя та незалежної думки. Як відомо, злочинців упізнають за "почерком" їхніх злочинів: вжахнути брутальністю нападу, паралізувати роботу й так залякати обраних жертв, щоб вони визнали за краще поступитися – віддати приміщення, згорнути діяльність, зректися незалежної позиції", - зазначається у заяві, підписані президентом українського центру Міжнародного ПЕН-клубу Мирославом Мариновичем.

"Творча інтелігенція України стривожена. Відповідальність за стан справ у державі несе її керівництво. Неспроможність його забезпечити порядок є підставою для відставки. Небажання його втрутитися, щоб не допустити беззаконня, змушує робити висновок, що права рука знає, що робить ліва. Проте варто врахувати: можливість вплинути на ситуацію і вивести країну з крутого піке беззаконності все ще залишається", - йдеться у заяві.

Українська правда. Життя

powered by lun.ua