У Лондоні показали "культ українського тіла"

26
6 серпня 2012

У Лондоні відкрилася виставка Української фотографічної Альтернативи "CULT OF THE BODY".

На виставці представлено 50 знімків як добре відомих майстрів на кшталт Олександра Чекменева, Романа П'ятковки, Валерія і Наталі Черкашиних, так і новачків, пише "Комерсант-Україна"

Зібрав їх разом куратор з досвідом и фотограф з солідним стажем Михайло Педан.

Реклама:

За його словами, виставка представляє зміну та розмаїття поглядів на тіло на противагу індустрії атлетичного олімпійського культу "вище, сильніше, швидше".

Фото upha.info 

Експозиція присвячена актуальній нині проблемі тілесності і злегка іронічно подає девіз "У здоровому тілі — здоровий дух".

Робота Василіси Незабаром і Юлії Дроздек  

Іронія полягає в тому, що далеко не всі тіла на знімках прекрасні й досконалі, і навіть атлетичні фігури іноді викликають сміх.

По суті, "Культ тіла" — це невелике дослідження, присвячене стосункам людини із самим собою, відзначає видання.

Автор - Денис Кравець

Автори ніби закликають глядачів задуматися про те, що відбувається з тими, хто занадто турбується про свою мускулатуру, що робить із нами страх старіння, як примиритися із власною дійсною або уявною фізичною недосконалістю і чи можна взагалі звільнитися від тривог із приводу свого тіла.

Звичайно, відкриття виставки не випадково збіглося з початком Олімпійських ігор у Лондоні.

Реклама:
Робота Віти Буйвід

Педан стверджує, що, представляючи в якості ідеалу "накачаних хімією атлетів, багатомільярдна індустрія Олімпійських ігор спекулює на мрії" і служить тим же цілям, що й гламур. Зокрема, нав'язує суспільству фальшиві – які не мають нічого спільного з реальністю – зразки "красенів і красунь".

"Культ тіла", за задумом куратора, пропонує "нові ідеали й ідеї".    

Усі фото  kievreport.comРеклама: