Суд встановив, кому належить ексклюзивне право на червоні підошви

23
6 вересня 2012

Про це повідомляють РИА Новости з посиланням на Bloomberg Businessweek.

Судова тяганина між двома титанами світу моди Yves Saint Laurent і Christian Louboutin тривала кілька років зі змінним успіхом - рік тому суд в Нью-Йорку не знайшов нічого ексклюзивного в цій деталі дамських шпильок, дозволивши Yves Saint Laurent також використовувати червоний колір.

Однак апеляційний суд у середу визнав, що контрастна червона підошва Louboutin на туфлях іншого кольору вважається відмітним знаком, що підлягає захисту як торгова марка.

Реклама:

"Рішення районного суду про те, що просто колір не може бути зареєстрованою торговою маркою в індустрії моди, базувалося на некоректному розумінні доктрини естетичної функціональності", - йдеться в рішенні апеляційного суду.

Конкуренту на ринку товарів класу люкс Yves Saint Laurent суд, втім, дозволив виробляти червоні підошви, але лише в тому випадку, якщо і сама туфелька буде такого ж кольору. Власне, саме таку модель і виробляють в торговому домі Іва Сен-Лорана, починаючи з 1970 року.

Адвокати обох дизайнерських будинків назвали рішення апеляційного суду своєю перемогою. Рішення було оголошено напередодні відкриття в Нью-Йорку тижні високої моди Mercedes-Benz.Реклама: