У Києві почалося поетичне турне містами України й Німеччини. Відео

5
5 вересня 2013

Провідні автори України та Європи читали поезію, поєднуючи тексти з перформансами і меседжами в рамках виставки "300 китайців" (спільний проект Meridian Chernowitz та PinchukArtCentre), повідомляє Радіо Свобода.

Відкрив читання поет Ігор Померанцев, а продовжили Світлана Поволяєва, Катерина Бабкіна, Маріанна Кіяновська, Сергій Жадан та інші майстри слова.

Окрім Києва та інших основних зупинок, авторські читання проходитимуть у спеціальному вагоні-салоні потягів Київ – Чернівці та Чернівці – Львів.

6–8 вересня події турне розгортатимуться в рамках Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Chernowitz у Чернівцях. 23 вересня турне сягне Берліна, де перед публікою виступлять Сергій Жадан, Юрій Андрухович, Ігор Померанцев, інші поети. Завершиться турне 25 вересня у Бремені.

За словами директора Міжнародної літературної корпорації Meridian Chernowitz Ірини Вікирчак, проект "візуалізований на програмах поетичного турне".

"Це три міста в Україні, а також два німецькі міста. У Берліні це Літературверкштадтберлін", а в Бремені це бібліотека та фестиваль поезії "Ді дойче он роуд". Ми починаємо наше турне з Києва. Тут відбудуться читання у "ПінчукАртЦентрі" з участю поетів із Австрії, Німеччини, Швейцарії, Румунії, Ізраїлю та кількох українських поетів", – розповіла вона.powered by lun.ua