В Україні запрацювала перша платформа з краудпаблішингу
Як йдеться на офіційному сайті платформи, проект націлений в першу чергу на видання художніх творів відомих зарубіжних авторів, які давно мали б стояти на полицях українських книгарень, але з тих чи інших причин ніхто з традиційних українських видавців за це не береться.
Для того, аби взяти участь, потрібно запропонувати книжку та підтримати її друк та видавництво. Кожен, хто підтримав видання отримує свій примірник.
![]() |
Засновники платформи звертають увагу, що не братимуть випадкових видань, а ретельно відбиратимуть авторів. "Ошатна книжка з гарною якістю перекладу, яку приємно тримати в руках – ось наша головна мета. Саме тому ми намагаємось працювати тільки з найкращими перекладачами та дизайнерами і ніколи не погодимось зекономити за рахунок якості друку", - кажуть вони.
Вони також кажуть, що прагнутимуть видати українською мовою усі книжки, які того варті.
Наразі активними є проекти із видання книжки "Наркота" Вільяма С. Берроуза, "Страх і відраза у Лас-Вегасі" Гантера С.Томпсона, "Затьмарення" Філіпа К.Діка, "Філософія в будуарі" Маркіза де Сада, "Серце пітьми" Джозефа Конрада, "Голий ланч" Вільяма С.Борроуза та "Місіс Делловей" Вірджинії Вулф.
До старту кампанії готується "Сніданок у Тіффані" Трумена Капоте, "Етика. Все про розуміння зла" Алана Бадью та "Ми" Євгенія Замятіна.
"В ідеальному світі Komubook українському читачеві, заходячи в книгарню, більше не доведеться обирати з того, що є. Ми віримо, що настане день, коли читач зможе справді обирати те, що йому/їй хочеться почитати в даний момент", - додають вони.
"Українська правда. Життя"