Гаспар Ное особисто представить заборонене у РФ "Кохання в 3D"

19
9 жовтня 2015

Прем'єра картини відбудеться 15 жовтня, повідомли у "Артхаус Трафік".

За словами режисера, цей фільм – реалізація задуму, який він виношував протягом довгих років, мріючи розповісти про стосунки закоханої пари максимально відверто – і у психологічному, і у фізіологічному плані.

Гаспар Ное зарекомендував себе як провокатор, який досліджує можливості глядацького сприйняття. Всесвітню популярність йому принесла стрічка "Незворотність", представлена на Каннському кінофестивалі.

Фільм, головні ролі в якому виконали Моніка Белуччі та Венсан Кассель, викликав масу суперечок серед глядачів та преси – в першу чергу, через 9-хвилинну сцену згвалтування. За словами Касселя, Гаспар Ное – це французький П'єр Паоло Пазоліні. Не менш скандальним став і наступний фільм режисера – психоделічна мелодрама "Вхід у порожнечу", що показує нічний Токіо очима душі померлого наркодилера.

Прем'єра "Любові 3D" відбулася у позаконкурсній секції "Опівнічні покази" Каннського кінофестивалю. У Франції стрічка була випущена у прокат із рейтингом 16+, але, під тиском правих сил, була дозволена до перегляду лише для повнолітніх.

Прокат фільму Ное був заборонений у Російській Федерації. В Україні фільм отримав дозвіл від Державного агентства з питань кіно, і буде демонструватися на вечірніх показах із віковим обмеженням 21+.

"Українська правда. Життя"