Фестиваль Kyiv Contemporary Music Days: 10 днів сучасної академічної музики

21
8 грудня 2015

Фестиваль Kyiv Contemporary Music Days, створений за ініціативи австрійського ансамблю Kroiser Ensemble, має на меті популяризувати нову академічну музику сучасних європейських та українських композиторів.

Відкриття фестивалю відбудеться 11 грудня о 20:00 у "Мистецькому Арсеналі". В урочистому концерті з оркестром візьмуть участь солісти Kroiser Ensemble (Австрія) та Armonia Ludus Orchestra під керівництвом диригента Національної Філармонії України Михеїла Менабде (Грузія-Україна).

Програма концерту-відкриття складатиметься з оркестрових творів композиторів ХХ-ХХI століть, які до цього часу не виконувалися в Києві: Марк-Анре Дальбаві (1961), Трістан Мюрай (1947), Франко Донатоні (1927-2000), Тору Такемітсу (1930-1996) та Джачінто Шелсі (1905-1988).

 

З повною програмою заходів Kyiv Contemporary Music Days можна ознайомитися на сайті фестивалю.

Окрім Kroiser Ensemble та Armonia Ludus Orchestra, у Kyiv Contemporary Music Days візьмуть участь Sed Contra Ensemble, лауреат багатьох міжнародних конкурсів, піаніст Антоній Баришевський (Україна), а також шестеро композиторів, що долучаються до фестивалю в якості лекторів та виконавців власних творів: Міхаель Келль (Німеччина), Жайм Рейш (Португалія), Сєрґєй Нєвскій (Росія-Німеччина), Агустін Кастілла-Авіла (Іспанія-Австрія), Томаш Скверес (Польща-Австрія) та Мауро Салері (Італія).

Фестиваль відбудеться за підтримки Goethe Institut, Австрійського Культурного Форуму, Австрійського Агентства Міжнародної Мобільності та Співробітництва в галузі освіти, науки та досліджень, Дому Освіти та Культури "Майстер Клас".