Новий старий "Оскар". Найбажанішу статуетку світу змінять
Академія кінематографічних мистецтв і наук розірвала контракт з чиказьким виробником R.S. Owens, який виробляла цю бажану нагороду з 1982 року, та знайшла нового майстра для "Оскара".
У повідомленні академії зазначається, що нову статуетку замовили нью-йоркській Polich Tallix Fine Art Foundry.
Так виглядає стара статуетка "Оскара", яка не змінювалася з 1982 року. Фото M. Spencer Green |
Polich буде переробляти приз таким чином, щоб він мав оригінальний вигляд статуетки 1929 року, яка була видана вперше на третій церемонії "Оскар". Тоді цей приз отримав Еміль Дженнінгс у номінації "Кращий актор", пише Mashable.
Таке рішення у академії пояснили бажанням повернутися до золотого віку Голлівуду.
Процес виготовлення нової статуетки, яка є копією 1929 року. Фото з твітера академії |
Сама статуетка була створена скульптором Джорджем Стенлі. А її дизайн розроблений художником-постановником кінокомпанії MGM Седріком Гиббонсом: лицар, що стоїть на котушці кінострічки і тримає в руках двосічний меч. У якості моделі він вибрав Еміліо Фернандеса.
П'ять отворів на підставі котушки представляли собою п'ять відділів академії: продюсерів, сценаристів, режисерів, акторів і техніків.
Спочатку "Оскари" друкувалися на аркушах, після чого виготовлялися у золоті. Стенлі втілив дизайн Гиббонса у глині, а Алекс Сміт відливав статуетки зі сплаву олова і міді, після чого золотив.
Статуетка у висоті досягає 33,5 сантиметра і важить близько 3,5 кілограмів.
Процес виготовлення нової статуетки, яка є копією 1929 року. Фото з твітера академії |
Планується, що Polich випустить призи вже для цьогорічної церемонії нагородження, яка відбудеться 28 лютого.
У свою чергу директор R.S. Owens Джозеф Петрі повідомив виданню The Chicago Sun-Times, що його компанія не звільнятиме людей, через припинення співпраці з академією.
"Вони хотіли повернутися до бронзової статуї, яку ми не робимо", – зазначив він. – "Я не можу бути сумним, нам пощастило протягом 30 років робити найбільш впізнаваний трофей на планеті".
Готова статуетка, яка є копією 1929 року. Фото з твітера академії |