Шварценеггер вступив у бій за паління в телевізорі

— 15 липня 2008, 15:15

Незважаючи на численні дослідження, що доводять, що демонстрація паління тютюну в кінофільмах спонукує молодь почати курити, Шварценеггер вважає, що кінематографістам треба дати свободу в цьому питанні, особливо при зйомках історичних фільмів.

"Я не можу представити актора, що грає Уінстона Черчілля, без його характерної гаванської сигари в руці", - заявив він.

Уінстона Чечилля без сигари не уявляє ніхто

"Особисто я не вважаю, що потрібно забороняти сигари у фільмах або вирізати сцени, де хтось курить. Паління іноді відіграє важливу роль у характеристиці персонажа, така заборона мені здається смішною", - додав Шварценеггер.

Губернатор, який одержав найбільшу популярність завдяки ролі Термінатора, підняв цю тему на прес-конференції, організованій великими голлівудськими кіностудіями для того, щоб розповісти, що відтепер антитютюнова реклама буде розміщатися в мільйонах фільмів і DVD, призначених для дорослих або осіб старше 13 років.

ВІДЕО ДНЯ

Тепер усі фільми будуть супроводжуватися наступним зверненням: "Можливо, у кіно паління виглядає гламурно, але ти не кури", пише іспанська газета El Pais у матеріалі, переклад якого наводить Інопреса.

Кіностудія "Уолт Дисней" з початку цього року вже супроводжує свої кінокартини антитютюновими закликами.

Куба - батьківщина сигар. Фідель Кастро без них не обходиться

Незабаром і інші студії приєднаються до ініціативи: Paramount Pictures, Sony Pictures Entertainment, 20th Century Fox, Universal Pictures і Warner Bros.

Сам Шварценеггер добре відомий у кіносвіті своєю слабкістю до якісних сигар.

Всі фото з сайту tabakerka.dk

Реклама:

Головне сьогодні