"Оптична ілюзія" від Олексія Залевського. Фото

Минулого UFW він вивів на подіум моделей в ошийниках та з справжніми собаками. Мовляв, собака - не просто друг людини, він - кращий за людину. Цього року нову колекцію весна-літо 2009 показували лисі моделі, щоб увага глядачів була зосереджена на яскравому одязі.

За словами Залевського, він хотів показати "оптичну ілюзію", яка втілилась у дизайні сцени, моделях і елементах одягу.

Колекція виконана у стилі неоромантизму, переконує дизайнер. Вона обійшлася йому у 60 тисяч доларів. Домінують витончені хвилясті силуети та незвичайні фактури, підкреслені чистою геометрикою локальних кольорові.

У колекції можна було побачити легкі вечірні сукні, орнаменти яких утворюють різноманітні оптичні ефекти. Втім, лише вольові, впевнені у собі особи зможуть повністю злитися з одягом від Залевського.

[B]Крім Олексія, другого дня Українського тижня моди показували свої колекції дизайнери Алеся Кириченко, Олена Даць, Наташа Глазкова та Оксана Караванська.

ВІДЕО ДНЯ

Алеся Кириченко презентувала яскраву, позитивну, наповнену літніх мотивів колекцію. Одяг був вироблений із таких тканин, як шовк, шовковий трикотаж, бавовна.

На багатьох моделях був використаний ексклюзивний принт по тканині, який і став родзинкою показу Алесі. Дизайнерка стверджує, що на створення цієї колекції її надихнула п'ятирічна донечка, яка показала мамі калейдоскоп.

"Кожну жінку я можу зробити гарною", - ось впевнене кредо молодої, гарної дизайнерки.

Жіночною, легкою, світлою, ніжною й летючою стала колекція Олени Даць. Її вироби точно сподобаються жінкам, які у першу чергу надають перевагу комфорту. Дизайнерка використовувала шовк різноманітних ґатунків.

На трикотажному був виконаний стилізований малюнок великодніх писанок, а на бавовні цей же малюнок був зроблений шовкодруком.

[L]Особливим елементом колекції стали фетрові капелюшки й сумочки, які за словами Олени, можна використовувати для походів у баню. Щодо цінових категорій, то придбати вироби від Олени Даць можна буде за суму не менше 300 доларів.

Наташа Глазкова презентувала свою колекцію у двох частинах, не схожих одна на одну. Цей показ навіював морську, легку атмосферу. Аксесуарами й декораціями моделей стали перлини, мушлі, перламутр.

На одязі можна було побачити багато ручної роботи: вишивка шовком, ришелье, бісероплетіння, аплікації. Наталія використовувала такі тканини, як невагомий шовк, креп, шифон. Одяг з колекції, на думку самої дизайнерки, буде імпонувати впевненим, самодостатнім, сильним жінкам.

Всі фото Дмитра Ларіна

Реклама:

Головне сьогодні