Марія Приймаченко в колекції Оксани Караванської. Фото

Цікаво, що до творчості "народної примітивістки" на своєму міланському показі звернулась і Айна Гассе. Але Приймаченко в інтерпретації Оксани Караванської вийшла абсолютно самобутньою і вишуканою.

Замовивши у Сніжани Нєх ковбойські чоботи із приглушено блакитної і бежевої замші з монохромними мордами-аплікаціями, Караванська убезпечилась від ілюстративності і вписала образ з архаїчними малюнками в сучасний міський пейзаж.

Натомість білий блок дизайнерка свідомо розбавила кольоровими "художніми" босоніжками, а кросівки Bikkembergs "випустила" на подіум для того, щоб пов'язати художнє мистецтво з вуличною модою, йдеться на сайті UFW.

[B]Кольори Караванська обрала чисті та життєрадісні. Тканини - натуральну бавовну, льон, шовк, батист, маркізет, мадаполам.

Веселі, життєрадісні елементи одягу не могли не викликати посмішок. Сильній половині глядачів сподобались ексклюзивні чоловічі сумки - саквояжі. Також, увагу привернули жіночі пояси на талії, які створювали ефект наявності декоративного хвостика.

Крапкою вкінці колекції і, в взагалі, в кінці fashion-дня став вихід на подіум чотирьох дівчаток в ексклюзивному одязі від Оксани Караванської.

Всі фото Дмитра Ларіна

Реклама:

Головне сьогодні