Вбрання від Андре Тана за 300 євро і більше. Фото

Глядачі із зацікавленням і нетерпінням розглядали швейні станки та манекен, що їх розставили на подіумі, влаштувавши таку собі майстерню-ательє.

Серед "поважних персон" були помічені скандально-відверта Даша Астаф'єва, соратниця Юлії Тимошенко Наталя Королевська, дружина бютівця Богдана Губського Євгенія Губська, подружжя Дюденків і Дмитро Коляденко.

Колекція Андре Тана заміксувала у собі різні настрої і смаки - тут були і жорсткі, і класично стримані, і романтично-зворушливі, легкі моделі. Кольори - від традиційного "чорне з білим", до насиченої фуксії. Як зазначив дизайнер, цю колекцію він присвятив одному з найвизначніших дизайнерів ХХ століття Ів Сен Лорану, який пішов із життя у червні цього року.

Хоча Тан запевняє, що він не копирсався в архівах маестро і не намагався копіювати його легендарні речі.

"Саме цей дизайнер популяризував сукні, - каже Андре. - На фінальну модель я одягнув чорну фату. Вирішив це зробити за 15 хвилин до початку показу. Це як шана Іву, якого вже немає в живих", - цитує слова дизайнера ТСН.

Фіналом показу, коли публіка вже з нетерпінням чекала моменту для вибуху оплесками, стала поява Андре Тана, а точніше його фото на екрані... в стилі "ню". Саме таке фото зрлобив Ів, коли був такого віку, як зараз Андре.

Фото Андре Тана, ТСН
Ще гучнішими стали оплески, коли дизайнер особисто вийшов на подіум - проходити вглиб він не став, лише вклонився і зник за лаштунками. У коментарі "Життю" Андре Тан розповів, що найдорожча сукня із його нової колекції змусить модниць розкошелитися на 5 тисяч євро. "Це фінальна сукня, там просто дуже дорога тафта", - пояснив дизайнер, додавши, що найдешевша модель стартує від 300 євро.

Втім, ні фінальну сукню, ні будь-яку іншу модель безпосередньо з подіуму ви не придбаєте.

"Я не продаю колекцію після показу. Взагалі. Спочатку я все виставляю у шоу-рум, а потім вже продаю, та й то продаю дублікати", - пояснив Андре Тан.

[B]Дизайнер категорично заявив, що нікому із українських celebrities свій одяг не дарує і тим паче не пропонує вдягнути на якусь публічну подію.

"У мене й так дуже багато-хто вдягається. Я їх навіть не кличу, вони самі приходять", - парирував Андре Тан, додавши, що "немає такої зірки, яка б не мала речі від Андре Тана".

"І не дарую", - продовжив дизайнер. "У мене чіткий бізнес. Я не займаюся благочинністю".

P.S. Із розмови у натовпі: - А в середу такої товканини не було... Це тому, що не було Андре Тана?! Він справді такий класний?

- Він талановитий. Хоча деякі кажуть, що це просто розкручений бренд... Іноді це важливіше.

Усі фото Дмитра Ларіна

Реклама:

Головне сьогодні