Шовкова Богуцька та бітломанки Земскова і Ворожбит. Фото

Ідея колірного рішення колекції - світанок. Шовки дивовижних відтінків - сірого з переходом у припилено-рожевий - були створені в Мілані за ескізами Богуцької. Силует колекції сексуально-жіночний, та при цьому форми не є тонкими та витонченими - дизайнерка підкреслює талію, але при цьому збільшує плечі і стегна, йдеться на сайті UFW.

Одяг від Роксолани Богуцької унікальний в тому сенсі, що він не тиражується і його масове виробництво не планується. Зате вже третій рік поспіль бренд "Роксолана Богуцька" розробляє сонцезахисні окуляри, які вдало доповнювали образ дефіле.

[B]А от Тетяну Земскову та Олену Ворожбит надихнув приїзди до Києва сера Пола Маккартні та безсмертний мультик "Yellow Submarine".

Дизайнери показали свою інтепретацію світлого майбутнього від ліверпульської четвірки: чіткі лінії та силуети впізнаваних жакетів, брюк, сарафанів та спідниць.

Занурюватись у бітлівську атмосферу допомагали кольори - від молочно-білого до сіро-блакитного через припилено-рожевий, і тканини: натуральний шовк, шліфований котон, вовна, трикотаж і дуже модні наступного літа м'яті з блиском технологічні полотна.

І, звісно ж, принти з героями "Yellow Submarine". Запрасовані назовні складки підкреслили актуальність колекції. Let It Be!

Автор фото - Жорж Ентузіастов

Реклама:

Головне сьогодні