Гімн жінці від Вікторії Гресь і новорічна радість від Віктора Анісімова. Фото

Початок показу Victoria Gres by Gres був запланований на 20 годину, але ще о 20.30 Вікторія Гресь власноруч, присівши на підборах, розправляла складки на чорному балдахіні, за яким пізніше мала з'явитися співачка Надія Мейхер.

На показ нової колекції до Вікторії Гресь прийшла її подруга, екс-прес-секретар президента Ірина Геращенко. У коментарі "Життю" вона розповіла, що вдягнула на вечір кілька речей від Вікторії - велике намисто і пальто.

Серед відомих людей також були помічені міс Україна-Всесвіт-2006, ведуча Інна Цимбалюк, ведуча Тетяна Рамус, подружжя Дюденків, дочка Володимира Литвина Олена Литвин та інші.

У залі кілька разів пролунав театральний дзвінок, запрошуючи глядачів зайняти свої місця - хвилин за 10-15 зала була заповнена, світло пригасло і полилася жива музика... скрипок і піаніно. Завіса відкрилася і перед публікою постала Надія Мейхер, яка заспівала у своїй новій, оперній, іпостасі.

Нове амплуа Наді Мейхер. Тут і далі фото Дмитра Ларіна
Колекція весна-літо-2009 Вікторії Гресь присвячена відомій оперній співачці ХХ століття Марії Каллас - "це уклін великій жінці, для якої кохання завжди було важливіше за блискучу світову славу".

Основою колекції стали сукні і літні пальто, усі виключно із натуральних тканин - шовку та бавовни. Стримана довжина "до коліна" і тканини, що струменять по тілу - хвилююче давали натяк на жіночу красу, яку вони приховують.

Несподіваним стало кольорове рішення колекції. Якщо сірий та чорний зазвичай присутні у колекціях Вікторії Гресь, то червоний у його численних відтінках став сюрпризом. Пізніше дизайнер розповіла, що не знає такої жінки, яка б хоч раз у житті не згрішила з червоним кольором.

[L]

Фінальним акордом показу став вихід Надії Мейхер у білій сукні з червоною хусткою. Вона стомлено пройшла вглиб подіуму, стримуючись, щоб не заплакати, впустила додолу один край хустини, а потім рвучко затулила іншим кінцем обличчя.

Пізніше Надія Мейхер і Вікторія Гресь зізналися, що дуже переживали через реакцію публіки на такий нестандартний показ, переживали, що історія Марії Каллас, яка надихнула їх обох, не знайде відгуку у глядачів, але практика показала, що присутнім такий підхід надзвичайно до вподоби - колекцію сприйняли на ура.

Фінальним акордом показу став вихід Надії Мейхер у білій сукні з червоною хусткою

У тандемі, але більш глибокому, розробляв свою колекцію весна-літо-2009 і Віктор Анісімов. Він працював разом з молодою дизайнеркою Юлією Долинною.

На подіумі маестро влаштував свято з веселющою новорічною колекцією.

Під запальні ритми зарубіжних ВІА 1970-х моделі з пишними зачісками на головах, у червоних, синіх, чорних і жовтих модних чоботях-типу-керзачах (це найцілковитіший must-have, зірки на всіх ялинках світу позаздрять дівчині у них!) крокували подіумом.

Глядачів підкорили сукні А-силуету яскравих кольорів, геніальної конструкції - характерної для дизайнера - з аплікаціями зі сніговичків та ялинок, повідомляє сайт "Українського тижня моди".

Фото Дмитра Ларіна та Жоржа Ентузіастова

Реклама:

Головне сьогодні