Екуменічна тусовка в Брюсселі

— 31 грудня 2008, 11:01

Організаторам довелося брати в оренду великий павільйон, де зазвичай проходять ярмарки та виставки, оскільки жодна інша будівля не може умістити таку кількість прочан, повідомляє "Німецька хвиля".

40 тисяч молодих людей різних конфесій з усієї Європи братимуть тут участь у службі божій, співатимуть, дискутуватимуть або ж просто мовчки медитуватимуть.

Ще в понеділок почали прибувати перші групи. У Брюсселі їх зустрічають добровольці. Польська делегація найбільша - складається з 10 тисяч осіб.

Всі учасники зустрічі - молоді люди віком від 17 до 35 років - мешкатимуть у бельгійських родинах, що зголосилися приймати їх у себе вдома безплатно.

Організатором фестивалю є громада Тезе, яка вже більше 30 років влаштовує подібні фестивалі молоді - щоразу в різних європейських столицях.

Останні фести відбувалися в Женеві, Мілані та Загребі. Тезе - це невелике селище у французькій Бургундії, де розташований монастир. Монахи приймають молодь впродовж усіх 12 місяців. Особливо багато молодих людей відвідують літні табори громади.

Реклама:

Головне сьогодні