Кокони та вузькі спідниці Лілії Пустовіт з коренями у початку 1960-х. Фото

Для створення своєї колекції осінь-зима 2009-2010 Лілія Пустовіт шукала натхнення в атмосфері початку 1960-х років. Дизайнер каже, важливу роль у формуванні емоційного фону колекції зіграв новий фільм Олександра Германа "Паперовий солдат".

У колекції багато яскравих суконь із тканини з металевою поверхнею, або з матової тканини. Крій нарочито складний.

Охайні жіночні силуети у формі кокону.

Оборки і драпірування, які тримають форму завдяки жорстким тканинам. Об'ємні жакети і вузькі спідниці й штани. Крій пальто і суконь складний і віртуозний. У деяких гіпертрофовані об'єми, але вони не виглядають зухвало завдяки ідеальним пропорціям.

Тканини - шовк, вовна, віскоза. Вони водночас щільні і ніжні. Поєднання вовни з блискучим шовком і трикотажними матовими поверхнями формують єдину органічну структуру поєднання матової і блискучої сторони однієї тканини.

ВІДЕО ДНЯ

Сентиментальний декор накладено на жорстку і раціональну моду середини 1960-х.

Кольори колекції - сіро-зелений, чорний. Багато речей анілінових відтінків синього і стриманого кольору коричневої бронзи.

Сувору палітру кольорів розбавили яскраво-червоний, спалахи зеленого, синього та ягідно-червоного. Густі відтінки чорної туші. Тьмяний бордовий, зовсім небагато тривожного червоного.

Читайте також на порталі TabloID: Перший день Fashion Week: Окунська і любитель доступних дівчат вийшли на фешн-війну

Реклама:

Головне сьогодні