Найстильніші знаменитості 2009 року

Американський президент, який 4 серпня святкував свій день народження, отримав ще один приємний подарунок. Він - один з найкраще одягнутих чоловіків планети за версією журналу Vanity Fair.

При чому, якщо Мішель Обаму за хороший смак хвалили неодноразово, то про її чоловіка цього сказати не можна. Тож титул "стильно одягнутого" має тішити американського президента.

Барак Обама став одним з найстильніших людей світу, його дружина Мішель разом з дружиною французького президента Карлою Бруні-Саркозі сформували список "Найсильніших перших леді"
У рейтингу стильно одягнутих Vanity Fair Мішель Обама потрапила вдруге.

Також вдруге стильною цим глянцевим виданням визнана і дружина французького президента Карла Бруні. Щоправда, її чоловік у рейтинг не потрапив.

Карлу Бруні-Саркозі вже не вперше вкладають у списки стильних. А от її чоловік до рейтингу не потрапив
Найсильнішими світськими парами стали мер Нью-Йорка Майкл Блумберг і його супутниця Діана Тейлор, та супер-модель Наталя Водянова з чоловіком Джастіном Портманом. А також невідомі українцям іспанці Енріке Понче та Палома Куевас і амеркинаска пара Шеллі Венгер та Девід Мортімер.

Найстильнішими акторами визнані Деніел Крейг та Бред Пітт. А от Анджеліна Джолі цього року вперше не потрапила до рейтингу стильно одягнутих Vanity Fair. Хоча минулого року у номінації "найкраще одягнута пара" значились саме Джолі-Пітт.

У цьогорічному рейтингу дебютували актриса Пенелопа Крус та Енн Хетевей, а також співачка Аліша Кіс.

Пенелопа Крус дебютувала у рейтингу Vanity Fair. Зовсім скоро відбудеться прем'єра фільму відомого режисера Педро Альмодовара (на фото) з Крус у ролях
У рейтингу Vanity Fair усі знаменитості розділені по групах. Серед "перших леді" є лише дві представниці - Мішель Обама та Карла Бруні-Саркозі.

У номінаціях "Найкраще одягнені жінки" та "Найкраще одягнені чоловіки" відповідно по 10 знаменитостей. Є також розділи "Брати і сестри", "Світські пари", "Професіонали", "Вперше у рейтингу" та "Плеяда видатних".

У останній номінації є й видатна французька акторка Катрін Деньов. У цьому таки списку є й найбагатша жінка Європи Ліліан Беттенкорт. Вона є власником акцій компанії L'Oréal.

Стиляга Пітт у цьогорічному рейтингу є. А от його дружина, без якої рідко коли обходяться усілякі рейтинги, цього разу опинилась за бортом
Переважна більшість учасників рейтингу проживають у Нью-Йорку. Є стиляги і в Лондоні, і в Римі. А у Бреда Пітт у графі "місце проживання" вказано: громадянин світу.

Рейтинг найкраще одягнених знаменитостей журнал Vanity Fair складає з 1939 року на основі опитування представників індустрії моди.

У 2009 році вперше при складанні списку враховувалася думка не тільки професіоналів, але і результати голосування читачів.

Один з найсильніших чоловіків світу Деніел Крейг

Коротка версія списку опублікована 4 серпня на сайті видання, а цілком з ним можна буде ознайомитися у вересневому номері журналу.

Актриса Енн Хетевей теж дебютувала як стильна знаменитість за версією Vanity Fair

Усі фото АР, Reuters, Film.ru

Реклама:

Головне сьогодні