Перевтілення Сьюзан Бойл: з попелюшки в рок-діву

За останні півроку з того моменту як світ вперше почув про Сьюзан Бойл (або як скорочено називають її у іноземних ЗМІ - СьюБо), інтерес до попелюшки сучасності не спадав.

Здається, глядачам цікаво не стільки голос артистки, скільки те, які метаморфози з нею відбуваються.

Та й сама Сьюзан відмічає серйозні внутрішні зміни.

"Раніше я дивилась на світ зі сторони. А тепер я стала його частиною, і хоча мені страшно, я готова обійняти і прийняти цей світ", - зізналася Бойл в з інтерв'ю телеканалу NBC.

Загартована неочікуваною поразкою в "Britain's Got Talent" та спричиненим нею нервовим зривом, домогосподарка з Шотландії взялась підкорювати нові вершини.

ВІДЕО ДНЯ

Такою Сьюзан прийшла на шоу

Жінка, яку за все її життя так і не покохав жоден чоловік, вперше стала героїнею модного журналу Harper"s Bazaar.

Редакція журналу заявила, що хотіла показати "Сьюзан такою, якою її ще ні хто не бачив".

Поруч зі стрункими моделями-красунями на сторінках видання з'явилася оновлена Бойл: жіночна, у дизайнерських сукнях і зі щасливою посмішкою. Відтепер Сьюзан не схожа на ту жінку з кудлатими бровами, якою була раніше.

А в середині вересня Сьюзан виступила у фіналі американського аналогу шоу талантів "America's Got Talent".

Трансляція концерту за участю Бойл зібрала рекордну аудиторію в США - 25 мільйонів чоловік, повідомляє Daily Telegraph.

Саме в Лос-Анджелесі співачка виконала свою останню композицію - кавер-версію на пісню "Wild Horses" легендарних "The Rolling Stones".

"Одна жінка, яка надихнула світ, і ніколи не відмовлялися від своєї мрії. Пані та панове: Сьюзан Бойл!", - такими словами супроводжувався вихід Сьюзан на сцену.

Поява Бойл в елегантній чорній сукні і у супроводі симфонічного оркестру викликала неабиякий шквал оплесків. А виконання нехарактерної для Бойл пісні здивувало усіх.

Тепер же Бойл має більш жіночний вигляд

"Вона навіть не була конкурсанткою шоу, але, безперечно, Сьюзан Бойл стала найбільшою зіркою "America's Got Talent", - так охарактеризували феєричний виступ шотландки американські ЗМІ.

А видання The Sun приводить фрагменти з особистого щоденника Сьюзан, у якому вона описує свої враження від шоу в США:

"Я була дужа щаслива виступити на "America's Got Talent". Я дуже нервувалася, але це були приємні нерви. Адреналін допомагає вам зосередитися і концентруватися тільки на результаті. Я вдягла гарну чорну сукню від дизайнера Сюзанни Невілли. Я відчувала себе такою особливою".

Поїздка до Лос-Анджелесу запам'яталась Бойл не лише грандіозним виступом. У своєму щоденнику співачка, немов дитина, ділиться враженнями від подорожі.

"Я приїхала до "Хітроу" (лондонський аеропорт), то не могла повірити, що летітиму першим класом. Під час польоту я дивилась "Код да Вінчі". Відтепер я великий шанувальник Тома Хенкса!", - написала Сьюзан.

Окрім цього Бойл зізналася, що в США здійснилась мрія її дитинства - вона потрапила в Діснейленд.

Все життя шотландська домогосподарка мріяла співати на великій сцені

До речі, саме кавер на пісню "Wild Horses" й є "першою ластівкою" з майбутнього дебютного альбому Сьюзан.

Платівка, яка отримала назву "I Dreamed a Dream" має з'явитися в крамницях 24 листопада. Однак вже зараз, за два місяці до появи, альбом Сьюзан Бойл став лідером продажів в інтернет-магазині Amazon.com.

Наразі немає жодних подробиць про те, які саме пісні увійдуть до дебютної платівки артистки.

Взагалі, після підписання контракту з рекординговою компаніє "Sony" всі подробиці про запис платівки, особисте та фінансове життя Сьюзан тримаються у таємниці.

Фото ВВС, The Associated Press та кадр з NBC

Реклама:

Головне сьогодні