Швейцарці показуватимуть "Сімпоснів" дітям від 12 і старше

— 27 листопада 2009, 18:09

Попри дорослу сатиру в мультфільмі, пригоди Гомера, Мардж, Лізи, Барта з "Сімпсонів" є дуже популярними саме серед дітей.

Утім, незабаром у Швейцарії кожна серія "Сімпсонів" демонструватиметься із написом та звуковим застереженням "серіал для дітей до 12 років не придатний". Про це повідомив омбудсмен швейцарського телебачення Ахілль Казанова, повідомляє "Німецька хвиля".

Приводом стала скарга однієї мами. Мовляв, вона наштовхнулася на грубе насилля і навіть порнографічні сцени в "Сімпсонах". Жінка вимагала припинити показ серіалу або принаймні перенести його на більш пізній час, коли діти вже сплять.

У відповідній службі швейцарського телебачення глядачці спершу ввічливо відмовили, мотивуючи це тим, що мультик "вельми популярний і дуже цінується маленькими глядачами". Мовляв, із серіалом усе "в порядку".

Омбудсмен визнала, що такі висловлювання не є задовільними, і згодом редакція вибачилася перед глядачкою, пообіцявши додаткові заходи захисту молодої аудиторії.

З іншого боку, зазначив Казанова, сатиричний ефект "Сімпсонів" очевидний, і за те, що діти увечері без розбору дивляться телепередачі в той час, як дорослі займаються своїми справами, телеканал не має нести відповідальності. Як наголосив омбудсмен, рання вечірня програма вже не є для дітей. Усі передачі для дитячі аудиторії припиняються одразу по обіді.

Реклама:

Головне сьогодні