Люди і манекени Вікторії Гресь

Дизайнер Вікторія Гресь встигла представити свою нову колекцію на сезон весна-літо 2011 ще у перший день Українського Тижня Моди.

В одному показі дизайнер-театралка Гресь примудрилася вдало і логічно поєднати напрямки моди протяжністю в півстоліття.

Розпочалося шоу з блоку суконь у стилі 50-х років: затягнута талія, пишна багатошарова спідниця при вузькому ліфі. А в поєднанні із зачісками та макіяжем тих років моделі на подіумі нагадали часи московських стиляг.

Поступово лінії одягу почали трансформуватись, і на помості з'явились плащі та халатики з перламутровими ґудзиками - так вималювались уже 60-ті.

Ще згодом сукні стали більш тонкими і прозорими, лінія талії спустилась нижче, силуети спростились. Завершували показ довгі безформенні сукні-сарафани спрощеного сучасного крою.

ВІДЕО ДНЯ

Саме так, за визначенням концепції показу Вікторії Гресь, справжня жінка проживає своє життя. І в будь-який його момент вона може повернутись до улюбленого образу з минулого.

Дизайнерці вдалося об'єднати різноманітні стилі і напрямки за допомогою кольору і фактур. Вікторія використала в колекції трендові сірі, бузкові та лілові відтінки, брудно-рожеві та пастельні пісочні кольори.

У колекції було помічено візерунок у горошок, дрібну квіточку та великі троянди, і поруч з цим клітинка та яскраві тропічні принти.

Шовкові тканини від грубого дикого шовку до напівпрозорої органзи, тонке трикотажне полотно, вишивка на прозорій фактурі шифону - те, без чого не обходиться жодна колекція дизайнера.

Об'єднувало показ ще й стилістичне рішення образу дівчини з минулого: підібране і начесане волосся, оповите шовковою стрічкою з бантом, аксесуари у вигляді маленьких клатчів-гаманців і майже непомітне своєю невагомістю взуття.

Художники і стилісти назвали б таку колекцію вичищеною. Жодних зайвих деталей чи нагромадження - все мінімально прекрасно. Вміло, стисло та дуже якісно виконано прочитання духу та настрою епохи.

А ще Вікторія Гресь подивувала прекрасною постановкою шоу. Адже концептуально показ закінчився дефіле дівчат у бежевих купальниках, які в своїй масі більше нагадували манекени. На додачу, всіх їх обсипали пелюстками троянд.

Справжня ретро-колекція від майстра своєї справи Вікторії Гресь може стати еталоном захоплення і наслідування для багатьох молодих дизайнерів. Хоча сама автор відмовилась від коментарів свого показу, залишивши цей момент на особисте домислення.

Репортаж про відвідувачів першого дня Українського Тижня Моди читайте на TabloID

Реклама:

Головне сьогодні