Ігри в "Мафію" від Олексія Залевського

Дизайнер Олексій Залевський щоразу радше грається в моду, аніж створює щось комерційне саме для подіуму Українського Тижня Моди. Для весняно-літньої колекції майстер обрав гру "Мафія" і навіть озвучив дійових осіб.

Окрім гри на дизайнера також вплинули американські настрої загалом. Америка в його баченні постала в образі великої депресії 30-х років.

Тож і ролі гравців у мафію дуже похмурі, як, наприклад, Графиня зі стриптизу, Старлетка, Вбивця за викликом, Останній Аристократ, Колишній Боксер, Сплюндрована Невинність та інші Мирні Жителі.

Антуражем для епатажного дефіле Залевського стало місто Z - величезне і з темним майбутнім.

Дизайнер використав сірі, коричневі та зелені кольори. Навіть шотландська клітинка, яку так полюбляє демонструвати в своїх колекціях Олексій, набула зеленого забарвлення.

ВІДЕО ДНЯ

Хуліган української моди позбавив моделей очей, додав отрутно-зеленого волосся, а чоловікам відростив вуса. До слова, на публіку дизайнер з'явився також у новому образі - з вусиками.

Чоловічі виходи вдалися дуже гранжевими, а жіночі - занадто збоченими. Фінальний вихід нареченої взагалі вніс сум'яття - чи аплодувати стоячи з криками "Браво!", чи мовчки приходити до тями від побаченого.

Навіювання Америки 30-х знайшло свій прояв у використанні незвичних деталей: чоловічих комбідресів, підтяжок, гетрів, гамашів, чоловічих кепок і жіночих зім'ятих капелюхів.

Зайвої серйозності, за визначенням дизайнера, колекцію позбавляє "еклектичне поєднання фактур".

І тим не менше, якщо розібрати показ на окремі елементи, відкинувши весь антураж та реквізит, вибрати прийнятні речі для життя видається цілком можливим.

Це, в першу чергу, зручні сукні, літні пальто та плащі, куртки, дубляні жилети, байкерські шкірянки, жіночі і чоловічі тирольські шорти.

В принципі, представлена колекція за стилем, силуетом, формами і фактурами стала логічними продовженням попередньої. Хоча хутряні стьобані жилети з оздобою надто вже нагадували своєю стилістикою творчість Вікторії Гресь, подружки Залевського ще з інститутських років.

Репортаж про відвідувачів першого дня Українського Тижня Моди читайте на TabloID

Реклама:

Головне сьогодні