Мілітаризм "без гумору" від Віктора Анісімова

Дизайнер Віктор Анісімов схаменувся з підготовкою колекції для Тижня Моди в останній момент. "Ми відшили колекцію протягом останніх семи діб", - пояснює стомлений дизайнер.

Та приклад Анісімова доводить, що для того, щоб створити дуже сильну колекцію, іноді й тижня може виявитись достатньо.

Кашеміри, шкіра, трикотаж з начосом - надто вже похмуро-осінньою видалась колекція від життєрадісного Віктора Анісімова. Зате нарешті в колекції дизайнера з'явився колір.

Наступного сезону модні мужчини від Анісімова виглядатимуть воєнізовано: зістарена шкіра, двобортні напівпальто і куртки з накладними кишенями, патами і хлястиками. А звужені короткі штани від Анісімова - фірмовий коник від дизайнера.

Ірина Данилевська, голова оргкомітету Українського Тижня Моди, прокоментувала чоловічі образи в колекції як нахабно-британські і дуже класні.

У частині жіночої лінії багато нескладного трикотажу примітивного крою.

Віктор Анісімов, не зраджуючи своїй манері, вирішив трохи попустувати. Так, він намотав на шиї своїм мужнім моделям бабусині квітчасті хустки, а на трикотажні кофтини приколов брошки з текстильними квітами.

"Гумору в цій колекції точно немає", - всміхається дизайнер.

Анісімову щоразу пророкують економічний успіх колекції. І кожного разу дизайнер з Донецька об'єктивно жаліється на безсилля українського ринку і відсутність фінансових можливостей.

З приводу подальшого просування колекції, яка з таким успіхом була показана на київському подіумі, дизайнер розмірковує так: "Колись ми їздили в Пітер, Москву, Одесу, і показувались. Це всім подобається, але ніхто того не купує".

Зараз Віктор більше переймається своїми спільними планами з комедійними шоуменами з "Квартал 95", яких нарешті вмовив повірити у свою творчість. Тож вони дружньо планують в найближчий час запустити нову лінію одягу "95".

"Ми ще не знаємо, де це будемо відшивати, де це продавати... за розумні гроші; але точно будемо це робити!", - повідомляє оптимістичний Віктор.

Реклама:

Головне сьогодні