Прем'єри тижня: Мегамозок проти мегазлочинця та кохання проти криміналу

Мегамозок у 3D

Нова стрічка від режисера двох перших "Мадагаскарів" Тома МакҐрата. У картині йдеться про двох інопланетян - Мегамозка та Метро Мена, - які потрапили на Землю, після того як їхня планета загинула.

Притулок вони собі знайшли у мегаполісі Метро-Сіті, де красунчик Метро Мен одразу ж став знаменитістю. Некрасивий, але дуже розумний Мегамозок опинився в тіні свого земляка і вирішив зажити слави суперлиходія.

Після тривалого двобою, Мегамозок таки переміг колишнього приятеля. Проте йому швидко набридло спокійне та розмірене володарювання в Метро-Сіті, тож аби урізноманітнити своє життя, Мегамозок створив нового супергероя Титана.

Проте Титан, який у минулому був упослідженим оператором відомої журналістки Роксани Річі, вирішив помститися усьому світу за роки зневаги та принижень.

Тож тепер Мегамозок, Роксана, Метро Мен та ще один супергерой - рибоголовий Мініон повинні перешкодити Титану втілити у життя свої зловісні плани.

"Мегамозок" повторює фабулу нещодавнього мультиплікаційного гіта "Гидкий я", де лиходій стає позитивним героєм. Та якщо "Гидкий я" апелював до традиції європейських божевільних вчених, то "Мегамозок" прямує слідами типово американського явища - коміксу.

У пригодах Мегамозку, Метро Мена та журналістки Роксани неважко побачити алюзії на "Супермена", а Мініон потрапив у мультик немов би з коміксів 1950-х років.

"Близький ворог"

Картина російського режисера Алєксандра Атанєсяна, знаного завдяки фільму "Сволота".

У "Близькому ворогу" поєднується знаменитий кіносюжет про помсту нареченої за вбивство коханого (згадаймо "Наречена була у чорному" Франсуа Трюффо та "Вбити Білла" Квентіна Тарантіно) та типово російський кримінальний бойовик з життя "братків".

У стрічці йдеться про дочку російського наркобарона Поліну, яка закохалася у батькового помічника Красунчика. І хоча закохані розуміють, що їм не можна бути разом, вони ідуть проти батьковій волі та влаштовують весілля.

Одразу ж після святкування Красунчика вбивають і Поліна починає мститися усім, хто позбавив її щастя, у тому числі й власному батькові.

Трагічного закоханого зіграв Дмітрій Дюжев, який за свою кар'єру вже встиг втілити доста різних кримінальних елементів. До речі, саме Атанєсян відкрив Дюжева, знявши його у своїй кримінальній драмі "24".

Проте сам актор вважає, що створив новий образ хорошого бандита із добрими очима. У своєму інтерв'ю Дюжев заявив, що грав Красунчика із розширеними зіницями.

На його думку, "Близький ворог" - це "шекспірівська" драма, де нуртують високі пристрасті. І хоча режисер картини Атанєсян намагався розповісти історію насамперед про ворожнечу батька та дочки, Дюжев переконаний, що головним персонажем є саме його герой, трагічний красунчик, якому не подобається його ремесло.

Окрім Дюжева у картині знялися Неллі Уварова, Андрєй Панін, Євґєнія Трофімова, Єґор Пазєнко.

Реклама:

Головне сьогодні