Тренд тижня – трикотажна сукня-трансформер

— 4 липня 2012, 15:06

Сукні, яких не торкнулася швейна машинка, популярні здебільшого влітку на відпочинку, їх виготовляють з дихаючого бавовняного трикотажу або з натурального шовкового шифону.

Таку одежину зручно прихопити у відпустку. Щодня змінюючи спосіб зав’язування трикотажного плаття, ви щораз виглядатимете ніби в новій сукні. З рукавами, каптуром, з відкритими плечима, приталене або широке – варіант одного і того ж плаття обирати вам залежно від погоди, обставин або настрою.

Разом з тим, сучасна мода дозволяє уявити себе й у ролі давньогрецької богині в білосніжних шатах, й індійської принцеси в шовковому сарі.

Серед українських дизайнерів сукні-трансформери полюбляє використовувати в своїх колекціях Лариса Лобанова. Виріб на фото можна носити і як сукню, і як спідницю.

Розумною альтернативою сукням-трансформерам від відомих брендів може стати велике шовкове парео або власноруч куплений шматок трикотажу. Переваги його в тому, що цупке бавовняне полотно чи біфлекс не обов’язково підшивати – просто вирізати собі сукню за викрійкою і носити із задоволенням.

ВІДЕО ДНЯ

В мережі можна відшукати багато простих схем на зав’язках чи з отворами для рук, і складні викрійки з діагональними перекручуваннями та додатковими деталями.

Victoria’s Secret пропонує пляжну сукню-трансформер популярного нескладного крою. У такого сарафану не так багато варіацій для перевдягань.

А з двох шматків кольорового трикотажу можна виготовити, чи краще сказати "намотати", топ та спідничку або шорти з тунікою.

Варіанти зав’язування суконь-трансформерів можна переглянути на відео. Часто виробники й магазини додають диск до покупки.

Фото з офіційних сайтів Victoria’s Secret та Лариси Лобанової

Реклама:

Головне сьогодні