"Варто знати, що це щось інше, ніж те, що я писав раніше…" — Любко Дереш про свої нові книжки

На початку вересня світ побачили дві книжки відомого українського письменника Любка Дереша, які одразу зайняли верхівки рейтингів книгарень, у тому числі й електронних.

Книга "Остання любов Асури Махараджа" — це алегорична історія про демона, який вирішив покинути розкіш нижніх світів заради любові до сліпої дівчини з України, що мешкає в самому серці Нью-Йорка. Протистояння напівбогів і демонів, демонстрації на Уолл-стріт і харизматичні проповідники, метафізичні запитання і смачні історії з лівообертальних світів (толерантна назва пекельних планет) — все це у новому романі Любка Дереша про любов, від якої тане серце.

На початку вересня світ побачили дві книжки відомого українського письменника Любка Дереша, які одразу зайняли верхівки рейтингів книгарень

Друга книга "Миротворець" складається з двох повістей та оповідання. Перед нами постає зовсім несподіваний і трохи загадковий Любко Дереш. Це дивні історії, сумні та загадкові, лейтмотивом яких звучить філософська думка: "Генії та герої завжди самотні…".

"Ці дві книги переплітаються між собою, — каже в одному з інтерв'ю Любко Дереш. — Бо центральною точкою зустрічі цих двох книг є яблуко, з якого все починається. Яблуко, як суть, як плід цього знання — часом гіркий, часом солодкий, а часом такий, який дає нам бачення за межею добра і зла...".

Комплект із двох нових книжок Любка Дереша — "Остання любов Асури Махараджа" (видавництво "Нора Друк") і "Миротворець" (видавництво "Кальварія") в електронному форматі можна придбати за спеціальною ціною 29,99 грн ексклюзивно на Bookland.com .

ВІДЕО ДНЯ

Серед всіх покупців, які впродовж акційного періоду з 30.09.2013 по 21.10.2013 придбають комплект з двох книжок в онлайн магазині ліцензійного електронного контенту Bookland.com буде розіграно рідер PocketBook.

Реклама:

Головне сьогодні