Музичний тиждень: "Ляпіси" розпадаються, The Tiger Lillies їдуть у Київ та інше

Щотижневі дайджести найцікавіших музичних новин продовжуються. У сьогоднішньому випуску, за збігом обставин, підібралось багато поп-електроніки та кабаре.

"Ляпис Трубецкой" саморозпускаються

Сергій Міхалок оголосив, що його гурт припинить існування 1 вересня 2014 року. Деталі – у відеозверненні:

Відео також з’явилось на офіційному сайті "Ляпісів". Прес-аташе колективу відмовився від коментарів, а їхній директор заявив порталу Ultra-music.com, що "або Міхалок з’їхав з глузду, або це правда".

На найближчі тижні у гурту заплановано 8 концертів в Україні – у Полтаві, Харкові, Луганську, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі, Хмельницькому і Львові. Також у календарі Міхалка і компанії відмічено тур по Європі та Росії включно з двома концертами в Москві.

Ознайомитись із повним графіком подорожей "Трубецкого" можна на офіційному сайті.

The Tiger Lillies їдуть до Києва

Треш-шапіто The Tiger Lillies влаштує вечірку для прихильників водевілю і чорного гумору. 9 травня в новому київському залі Sentrum (вул.. Шота Руставелі 16а).

Вони присвячували пісні збоченцям, піроманам, мерцям і зекам, записувались і з "Ленінградом", і з Einstuerzende Neubauten, і з Kronos Quartet, і з Шведським Симфонічним Оркестром, номінувались на "Греммі", а тепер вкотре влаштують колоритний спектакль під акордеон і контрабас у наших краях.

Дебютний альбом киян Tape Flakes

Автори рядків "Пум-пум-пум, пум-пурум, стадо белоснежно-диких пум" і "электрическая пыль на кончиках твоих ресниц, не будь мудаком, покорми птиц" закінчують роботу над дебютною платівкою і обдумують оригінальні схеми її випуску.

Поки що можна послухати уривки усіх пісень альбому. Якісний український електропоп.

The Knife готують кабаре про Євросоюз

Шведський електронний гурт The Knife, що вміє створювати ажіотаж навколо себе, готує музику для політичного кабаре "Європа Європа" – про Швецію та міграційну політику Євросоюзу.

Вистава розкаже про "порушення прав людини, які Швеція і Євросоюз здійснюють щодня", "про мігрантів, які кидають виклик поліцейському свавіллю та політичному безправ’ю". Театральна прем’єра назначена на 1 липня.

Фото NRK P3 з www.flickr.com

Трек тижня: англійський поп-дует Monarchy із на диво вдалим кавером на Nine Inch Nails.

Кліп тижня: ще одне відео до дебютника гурту ††† (Crosses), особистого проекту лідера Deftones Чіно Морено.

Лайв тижня: ТаняТаня з патріотичного фрік-кабаре DakhDaughters – про сьогоднішній Крим. І не тільки.

Реклама:

Головне сьогодні