В Україні поновилися зйомки "Битви за Севастополь"

— 11 квітня 2014, 10:00

Про це РИА Новости розповіла продюсер картини Наталія Мокрицька.

В основі сценарію фільму лежить уривок з біографії одного з найвідоміших снайперів Другої світової війни, героя Радянського Союзу Людмили Павлюченко. Також вона відома тим, що стала першим радянським громадянином, що побувала в американському Білому домі.

За збігом обставин, після її виступу перед Конгресом США в 1943 році американці відкрили другий фронт. Велика частина фільму відбувається на тлі легендарної Оборони Севастополя 1941-42 років

Фільм планується створити в форматі повнометражної картини і телефільму з 4 серій. Закінчення зйомок планується в липні, в прокат картина вийде в травні 2015 року, до 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Картина знімається за підтримки Мінкультури РФ і Держкіно України.

Як відомо, російські окупанти зайшли на територію України, провели незаконний "референдум". 16 березня 2014 року за рішенням Кримського парламенту був проведений "референдум" щодо статусу Криму. Призначення референдуму відбулося всупереч українському законодавству. Попри указ виконувача обов'язків Президента України Турчинова, про призупинення рішення кримського парламенту, а також попри рішення Конституційного Суду України, що визнав оголошення референдуму таким, що не відповідає Конституції України, а також позицію Ради безпеки ООН, референдум було проведено.

ВІДЕО ДНЯ

Реклама:

Головне сьогодні